KBSL · 2. Hafta · 2018-2019 · 21 Ekim 2018 00:00
Hatay BŞB. 2. çeyreği 26-10 kazanarak farkı açtı. Botaş ikinci yarıda 39-35 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 22 | 26 | 22 | 13 | 83 |
| Botaş | 14 | 10 | 16 | 23 | 63 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.7 sezon ort. 73.2 | Tempo | 75.7 sezon ort. 71.1 |
| Hücum | ||
110.7 sezon ort. 106.0 | 100 hücumda sayı | 82.5 sezon ort. 100.1 |
58.2% sezon ort. 50.2% | eFG% | 39.7% sezon ort. 48.3% |
19.3% sezon ort. 14.2% | Top kaybı oranı | 21.9% sezon ort. 15.2% |
36.1% sezon ort. 29.3% | Hücum ribaundu % | 36.6% sezon ort. 27.7% |
13.4% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 30.2% sezon ort. 20.6% |
32.8% sezon ort. 38.1% | Üçlük payı | 23.8% sezon ort. 36.8% |
| Savunma | ||
82.5 sezon ort. 92.7 | 100 savunmada yenen sayı | 110.7 sezon ort. 88.1 |
39.7% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 58.2% sezon ort. 43.8% |
21.9% sezon ort. 17.5% | Zorlanan top kaybı | 19.3% sezon ort. 18.7% |
36.6% sezon ort. 25.5% | Rakip hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 28.0% |
30.2% sezon ort. 26.2% | Rakip serbest atış oranı | 13.4% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 21 dk+11.8 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 22 dk+4.9 PIR
- Jewell Blessing Loyd Botaş · 37 dk+2.9 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 34 dk+2.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Botaş · 26 dk−7.0 PIR
- Melis Gülcan Botaş · 21 dk−6.6 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 25 dk−6.5 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 20 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Hind Ben Abdelkader 100 ribaund barajını geçti
- Jewell Blessing Loyd 500 sayı barajını geçti
- Jewell Blessing Loyd 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 75.0 | 75.7 | 110.7 | 58.2% | 19.3% | 36.1% | 13.4% | 82.5 | 39.7% | 21.9% | 63.4% | 30.2% | +28.2 |
| Botaş | 76.4 | 75.7 | 82.5 | 39.7% | 21.9% | 36.6% | 30.2% | 110.7 | 58.2% | 19.3% | 63.9% | 13.4% | -28.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 33/67 (%49.3) | Saha İçi Şut | 24/63 (%38.1) |
| 21/45 (%46.7) | 2 Sayı | 22/48 (%45.8) |
| 12/22 (%54.5) | 3 Sayı | 2/15 (%13.3) |
| 5/9 (%55.6) | Serbest Atış | 13/19 (%68.4) |
| 39 | Ribaund | 38 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 27 | Asist | 19 |
| 9 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 2 |
| 17 | Top Kaybı | 20 |
| 21 | Faul | 12 |
| 104 | Verimlilik (PIR) | 67 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Hatay BŞB. 5, Botaş 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 20.10.2018Hatay BŞB. 83-63 Botaş
- 19.01.2019Botaş 71-72 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

