KBSL · 1. Hafta · 2018-2019 · 13 Ekim 2018 00:00

58 - 65

Hatay BŞB. maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mersin BŞB. | 10 | 16 | 19 | 13 | 58 |
| Hatay BŞB. | 12 | 19 | 15 | 19 | 65 |
| Mersin BŞB. | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.3 sezon ort. 75.4 | Tempo | 67.3 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
87.0 sezon ort. 108.9 | 100 hücumda sayı | 95.8 sezon ort. 106.5 |
37.7% sezon ort. 52.9% | eFG% | 47.5% sezon ort. 50.6% |
10.2% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 15.6% sezon ort. 14.4% |
26.7% sezon ort. 30.3% | Hücum ribaundu % | 25.7% sezon ort. 29.7% |
36.1% sezon ort. 26.2% | Serbest atış oranı | 18.3% sezon ort. 20.1% |
36.1% sezon ort. 37.7% | Üçlük payı | 38.3% sezon ort. 37.9% |
| Savunma | ||
95.8 sezon ort. 91.1 | 100 savunmada yenen sayı | 87.0 sezon ort. 92.5 |
47.5% sezon ort. 44.4% | Rakip eFG% | 37.7% sezon ort. 46.1% |
15.6% sezon ort. 18.7% | Zorlanan top kaybı | 10.2% sezon ort. 17.9% |
25.7% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 25.9% |
18.3% sezon ort. 23.1% | Rakip serbest atış oranı | 36.1% sezon ort. 26.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 40 dk+5.8 PIR
- Glory Bassey Johnson Hatay BŞB. · 26 dk+3.5 PIR
- Tiffany Simone Mitchell Mersin BŞB. · 32 dk+1.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gintare Petronyte Mersin BŞB. · 37 dk−19.5 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 24 dk−12.3 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 32 dk−8.6 PIR
- Asena Yalçın Mersin BŞB. · 33 dk−5.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mersin BŞB. | 66.7 | 67.3 | 87.0 | 37.7% | 10.2% | 26.7% | 36.1% | 95.8 | 47.5% | 15.6% | 74.3% | 18.3% | -8.8 |
| Hatay BŞB. | 67.8 | 67.3 | 95.8 | 47.5% | 15.6% | 25.7% | 18.3% | 87.0 | 37.7% | 10.2% | 73.3% | 36.1% | +8.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mersin BŞB. | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 20/61 (%32.8) | Saha İçi Şut | 27/60 (%45.0) |
| 14/39 (%35.9) | 2 Sayı | 24/37 (%64.9) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 3/23 (%13.0) |
| 12/22 (%54.5) | Serbest Atış | 8/11 (%72.7) |
| 38 | Ribaund | 42 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 15 | Asist | 22 |
| 9 | Top Çalma | 4 |
| 4 | Blok | 0 |
| 8 | Top Kaybı | 12 |
| 16 | Faul | 18 |
| 65 | Verimlilik (PIR) | 85 |
Mersin BŞB.
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Hatay BŞB.
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Mersin BŞB. 2, Hatay BŞB. 11 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 12.10.2018Mersin BŞB. 58-65 Hatay BŞB.
- 12.01.2019Hatay BŞB. 60-64 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.