KBSL · 9. Hafta · 2017-2018 · 10 Aralık 2017 00:00

69 - 81

Hatay BŞB. maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mersin BŞB. | 13 | 17 | 16 | 23 | 69 |
| Hatay BŞB. | 20 | 17 | 23 | 21 | 81 |
| Mersin BŞB. | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.4 sezon ort. 72.4 | Tempo | 74.4 sezon ort. 70.9 |
| Hücum | ||
92.0 sezon ort. 102.2 | 100 hücumda sayı | 109.8 sezon ort. 108.4 |
36.1% sezon ort. 46.5% | eFG% | 58.2% sezon ort. 51.9% |
9.5% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 18.0% sezon ort. 13.4% |
38.5% sezon ort. 34.0% | Hücum ribaundu % | 14.3% sezon ort. 29.2% |
20.3% sezon ort. 26.9% | Serbest atış oranı | 36.4% sezon ort. 24.7% |
35.4% sezon ort. 35.7% | Üçlük payı | 34.5% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
109.8 sezon ort. 97.9 | 100 savunmada yenen sayı | 92.0 sezon ort. 98.0 |
58.2% sezon ort. 45.0% | Rakip eFG% | 36.1% sezon ort. 46.5% |
18.0% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 9.5% sezon ort. 14.0% |
14.3% sezon ort. 31.5% | Rakip hücum ribaundu % | 38.5% sezon ort. 25.9% |
36.4% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 23.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bria Nicole Hartley Mersin BŞB. · 34 dk+10.8 PIR
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 39 dk+10.3 PIR
- Deniz Çolakoğlu Mersin BŞB. · 20 dk+7.6 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 13 dk+4.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Mersin BŞB. · 23 dk−11.0 PIR
- Asena Yalçın Mersin BŞB. · 34 dk−7.7 PIR
- Sasa Cado Mersin BŞB. · 17 dk−6.0 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 25 dk−5.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mersin BŞB. | 75.0 | 74.4 | 92.0 | 36.1% | 9.5% | 38.5% | 20.3% | 109.8 | 58.2% | 18.0% | 85.7% | 36.4% | -17.8 |
| Hatay BŞB. | 73.8 | 74.4 | 109.8 | 58.2% | 18.0% | 14.3% | 36.4% | 92.0 | 36.1% | 9.5% | 61.5% | 20.3% | +17.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mersin BŞB. | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 26/79 (%32.9) | Saha İçi Şut | 29/55 (%52.7) |
| 21/51 (%41.2) | 2 Sayı | 23/36 (%63.9) |
| 5/28 (%17.9) | 3 Sayı | 6/19 (%31.6) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 17/20 (%85.0) |
| 44 | Ribaund | 36 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 18 | Asist | 21 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 0 |
| 9 | Top Kaybı | 14 |
| 21 | Faul | 20 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 99 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Mersin BŞB. 1, Hatay BŞB. 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-4
- 09.12.2017Mersin BŞB. 69-81 Hatay BŞB.
- 24.03.2018Hatay BŞB. 87-76 Mersin BŞB.
- 23.04.2018Hatay BŞB. 75-78 Mersin BŞB.
- 26.04.2018Mersin BŞB. 64-72 Hatay BŞB.
- 29.04.2018Hatay BŞB. 64-56 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.