KBSL · 8. Hafta · 2017-2018 · 3 Aralık 2017 00:00
Hatay BŞB. ilk çeyreği 31-16 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 31 | 25 | 26 | 18 | 100 |
| OGM Ormanspor | 16 | 19 | 20 | 15 | 70 |
| Hatay BŞB. | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 70.9 | Tempo | 74.3 sezon ort. 73.6 |
| Hücum | ||
134.3 sezon ort. 107.6 | 100 hücumda sayı | 94.3 sezon ort. 96.0 |
59.9% sezon ort. 51.8% | eFG% | 51.6% sezon ort. 46.3% |
6.8% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 17.5% sezon ort. 14.6% |
36.8% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 26.6% |
36.6% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 7.8% sezon ort. 21.1% |
31.0% sezon ort. 34.2% | Üçlük payı | 31.3% sezon ort. 29.8% |
| Savunma | ||
94.3 sezon ort. 97.9 | 100 savunmada yenen sayı | 134.3 sezon ort. 102.3 |
51.6% sezon ort. 45.8% | Rakip eFG% | 59.9% sezon ort. 46.7% |
17.5% sezon ort. 13.7% | Zorlanan top kaybı | 6.8% sezon ort. 12.4% |
16.7% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 30.2% |
7.8% sezon ort. 23.6% | Rakip serbest atış oranı | 36.6% sezon ort. 22.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 23 dk+12.0 PIR
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 27 dk+11.4 PIR
- Seda Deniz Hatay BŞB. · 19 dk+10.0 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 27 dk+7.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 22 dk−5.7 PIR
- Jasmine Loretta Thomas OGM Ormanspor · 35 dk−4.4 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 19 dk−4.2 PIR
- Melisa Can OGM Ormanspor · 29 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 74.4 | 74.3 | 134.3 | 59.9% | 6.8% | 36.8% | 36.6% | 94.3 | 51.6% | 17.5% | 83.3% | 7.8% | +40.0 |
| OGM Ormanspor | 74.2 | 74.3 | 94.3 | 51.6% | 17.5% | 16.7% | 7.8% | 134.3 | 59.9% | 6.8% | 63.2% | 36.6% | -40.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 38/71 (%53.5) | Saha İçi Şut | 29/64 (%45.3) |
| 29/49 (%59.2) | 2 Sayı | 21/44 (%47.7) |
| 9/22 (%40.9) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 15/26 (%57.7) | Serbest Atış | 4/5 (%80.0) |
| 44 | Ribaund | 30 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 24 | Asist | 22 |
| 10 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 2 |
| 6 | Top Kaybı | 14 |
| 13 | Faul | 19 |
| 130 | Verimlilik (PIR) | 78 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.12.2017Hatay BŞB. 100-70 OGM Ormanspor
- 16.03.2018OGM Ormanspor 75-85 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

