KBSL · 7. Hafta · 2017-2018 · 25 Kasım 2017 00:00
Yakın Doğu Üni. 2. çeyreği 22-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 13 | 8 | 11 | 13 | 45 |
| Yakın Doğu Üni. | 20 | 22 | 22 | 14 | 78 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.5 sezon ort. 73.8 | Tempo | 69.5 sezon ort. 72.5 |
| Hücum | ||
64.4 sezon ort. 97.2 | 100 hücumda sayı | 112.8 sezon ort. 107.4 |
30.2% sezon ort. 47.1% | eFG% | 47.9% sezon ort. 51.3% |
21.3% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 6.1% sezon ort. 13.8% |
23.8% sezon ort. 26.4% | Hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 28.8% |
19.0% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 23.4% |
37.9% sezon ort. 29.5% | Üçlük payı | 15.5% sezon ort. 23.3% |
| Savunma | ||
112.8 sezon ort. 103.3 | 100 savunmada yenen sayı | 64.4 sezon ort. 89.9 |
47.9% sezon ort. 47.2% | Rakip eFG% | 30.2% sezon ort. 44.1% |
6.1% sezon ort. 12.4% | Zorlanan top kaybı | 21.3% sezon ort. 14.9% |
32.5% sezon ort. 30.4% | Rakip hücum ribaundu % | 23.8% sezon ort. 23.9% |
19.7% sezon ort. 23.1% | Rakip serbest atış oranı | 19.0% sezon ort. 15.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jantel Cherrill Lavender Yakın Doğu Üni. · 26 dk+7.5 PIR
- Petra Kulichova OGM Ormanspor · 37 dk+6.6 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Yakın Doğu Üni. · 30 dk+6.3 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Yakın Doğu Üni. · 30 dk+5.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 26 dk−13.4 PIR
- Shatori Monuque Walker OGM Ormanspor · 11 dk−7.5 PIR
- Jasmine Loretta Thomas OGM Ormanspor · 33 dk−5.6 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 19 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Cansu Köksal Öngüner 50 asist barajını geçti
- Jasmine Loretta Thomas 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 69.8 | 69.5 | 64.4 | 30.2% | 21.3% | 23.8% | 19.0% | 112.8 | 47.9% | 6.1% | 67.5% | 19.7% | -48.3 |
| Yakın Doğu Üni. | 69.2 | 69.5 | 112.8 | 47.9% | 6.1% | 32.5% | 19.7% | 64.4 | 30.2% | 21.3% | 76.2% | 19.0% | +48.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| 16/58 (%27.6) | Saha İçi Şut | 32/71 (%45.1) |
| 13/36 (%36.1) | 2 Sayı | 28/60 (%46.7) |
| 3/22 (%13.6) | 3 Sayı | 4/11 (%36.4) |
| 10/11 (%90.9) | Serbest Atış | 10/14 (%71.4) |
| 37 | Ribaund | 45 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 13 | Asist | 23 |
| 3 | Top Çalma | 8 |
| 3 | Blok | 3 |
| 17 | Top Kaybı | 5 |
| 11 | Faul | 13 |
| 41 | Verimlilik (PIR) | 109 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 24.11.2017OGM Ormanspor 45-78 Yakın Doğu Üni.
- 09.03.2018Yakın Doğu Üni. 103-79 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

