KBSL · 3. Hafta · 2017-2018 · 22 Ekim 2017 00:00

47 - 65

Yakın Doğu Üni. 3. çeyreği 19-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik BLD. | 18 | 15 | 6 | 8 | 47 |
| Yakın Doğu Üni. | 18 | 16 | 19 | 12 | 65 |
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.8 sezon ort. 72.4 | Tempo | 68.8 sezon ort. 72.5 |
| Hücum | ||
67.6 sezon ort. 90.2 | 100 hücumda sayı | 95.4 sezon ort. 107.9 |
33.3% sezon ort. 43.6% | eFG% | 46.0% sezon ort. 51.3% |
14.7% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 12.8% sezon ort. 13.6% |
24.5% sezon ort. 28.2% | Hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 29.0% |
12.1% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 22.6% sezon ort. 23.3% |
40.9% sezon ort. 27.2% | Üçlük payı | 17.7% sezon ort. 23.2% |
| Savunma | ||
95.4 sezon ort. 101.7 | 100 savunmada yenen sayı | 67.6 sezon ort. 89.8 |
46.0% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 33.3% sezon ort. 44.1% |
12.8% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 14.7% sezon ort. 15.1% |
25.6% sezon ort. 32.9% | Rakip hücum ribaundu % | 24.5% sezon ort. 23.9% |
22.6% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 12.1% sezon ort. 16.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üni. · 30 dk+7.2 PIR
- Gökçe Doğan Yakın Doğu Üni. · 14 dk+4.3 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik BLD. · 13 dk+2.1 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Yakın Doğu Üni. · 29 dk+1.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 26 dk−11.4 PIR
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 27 dk−10.3 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Yakın Doğu Üni. · 23 dk−9.9 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Samsun Canik BLD. · 25 dk−8.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- La Tanya Chantella White 50 blok barajını geçti
- Aija Jurjane 25 blok barajını geçti
- Saadet Aysu Keskin 10 blok barajını geçti
- Elin Eldebrink 50. maçına çıktı
- Elin Eldebrink 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik BLD. | 69.5 | 68.8 | 67.6 | 33.3% | 14.7% | 24.5% | 12.1% | 95.4 | 46.0% | 12.8% | 74.4% | 22.6% | -27.8 |
| Yakın Doğu Üni. | 68.2 | 68.8 | 95.4 | 46.0% | 12.8% | 25.6% | 22.6% | 67.6 | 33.3% | 14.7% | 75.5% | 12.1% | +27.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| 17/66 (%25.8) | Saha İçi Şut | 27/62 (%43.5) |
| 7/39 (%17.9) | 2 Sayı | 24/51 (%47.1) |
| 10/27 (%37.0) | 3 Sayı | 3/11 (%27.3) |
| 3/8 (%37.5) | Serbest Atış | 8/14 (%57.1) |
| 41 | Ribaund | 47 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 8 | Asist | 16 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 6 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 10 |
| 20 | Faul | 14 |
| 43 | Verimlilik (PIR) | 84 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Samsun Canik BLD. 1, Yakın Doğu Üni. 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 21.10.2017Samsun Canik BLD. 47-65 Yakın Doğu Üni.
- 26.01.2018Yakın Doğu Üni. 90-40 Samsun Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.