KBSL · 2. Hafta · 2017-2018 · 15 Ekim 2017 00:00
Samsun Canik BLD. 2. çeyreği 24-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 19 | 12 | 14 | 20 | 65 |
| Samsun Canik BLD. | 19 | 24 | 23 | 20 | 86 |
| Beşiktaş | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.0 sezon ort. 70.1 | Tempo | 70.0 sezon ort. 72.3 |
| Hücum | ||
91.1 sezon ort. 99.7 | 100 hücumda sayı | 125.1 sezon ort. 87.8 |
39.2% sezon ort. 47.0% | eFG% | 67.9% sezon ort. 42.3% |
16.0% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 20.6% sezon ort. 15.5% |
26.3% sezon ort. 25.2% | Hücum ribaundu % | 34.6% sezon ort. 27.8% |
31.7% sezon ort. 26.0% | Serbest atış oranı | 23.2% sezon ort. 19.5% |
43.3% sezon ort. 30.1% | Üçlük payı | 42.9% sezon ort. 27.3% |
| Savunma | ||
125.1 sezon ort. 99.3 | 100 savunmada yenen sayı | 91.1 sezon ort. 101.9 |
67.9% sezon ort. 47.2% | Rakip eFG% | 39.2% sezon ort. 48.0% |
20.6% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 16.0% sezon ort. 15.9% |
34.6% sezon ort. 29.8% | Rakip hücum ribaundu % | 26.3% sezon ort. 32.8% |
23.2% sezon ort. 24.5% | Rakip serbest atış oranı | 31.7% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley Samsun Canik BLD. · 23 dk+11.5 PIR
- Saynur Tozlu Samsun Canik BLD. · 22 dk+10.8 PIR
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 29 dk+8.8 PIR
- Eshaya Marie Murph Samsun Canik BLD. · 30 dk+8.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 30 dk−9.0 PIR
- Tyrone Bernice Mosby Beşiktaş · 22 dk−5.1 PIR
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 27 dk−3.9 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 21 dk−2.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 71.4 | 70.0 | 91.1 | 39.2% | 16.0% | 26.3% | 31.7% | 125.1 | 67.9% | 20.6% | 65.4% | 23.2% | -34.1 |
| Samsun Canik BLD. | 68.7 | 70.0 | 125.1 | 67.9% | 20.6% | 34.6% | 23.2% | 91.1 | 39.2% | 16.0% | 73.7% | 31.7% | +34.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| 21/60 (%35.0) | Saha İçi Şut | 32/56 (%57.1) |
| 16/34 (%47.1) | 2 Sayı | 20/32 (%62.5) |
| 5/26 (%19.2) | 3 Sayı | 12/24 (%50.0) |
| 18/19 (%94.7) | Serbest Atış | 10/13 (%76.9) |
| 27 | Ribaund | 37 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 17 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 14 | Asist | 14 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 16 |
| 15 | Faul | 19 |
| 61 | Verimlilik (PIR) | 106 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Beşiktaş 2, Samsun Canik BLD. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 14.10.2017Beşiktaş 65-86 Samsun Canik BLD.
- 20.01.2018Samsun Canik BLD. 66-70 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

