KBSL · 26. Hafta · 2016-2017 · 19 Nisan 2017 00:00
Beşiktaş 3. çeyreği 23-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik Belediye | 15 | 15 | 10 | 13 | 53 |
| Beşiktaş | 18 | 12 | 23 | 13 | 66 |
| Canik Belediye | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.8 sezon ort. 73.5 | Tempo | 67.8 sezon ort. 69.1 |
| Hücum | ||
77.5 sezon ort. 91.2 | 100 hücumda sayı | 98.2 sezon ort. 96.9 |
30.2% sezon ort. 45.4% | eFG% | 51.0% sezon ort. 44.6% |
10.1% sezon ort. 19.0% | Top kaybı oranı | 19.9% sezon ort. 14.8% |
23.4% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 27.6% sezon ort. 30.9% |
30.2% sezon ort. 24.8% | Serbest atış oranı | 41.2% sezon ort. 23.5% |
33.3% sezon ort. 29.6% | Üçlük payı | 23.5% sezon ort. 23.0% |
| Savunma | ||
98.2 sezon ort. 101.7 | 100 savunmada yenen sayı | 77.5 sezon ort. 95.3 |
51.0% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 30.2% sezon ort. 44.9% |
19.9% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 10.1% sezon ort. 13.5% |
27.6% sezon ort. 33.6% | Rakip hücum ribaundu % | 23.4% sezon ort. 25.8% |
41.2% sezon ort. 21.9% | Rakip serbest atış oranı | 30.2% sezon ort. 19.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Lindsey Marcie Harding Beşiktaş · 34 dk+10.8 PIR
- Burcu Yağan Beşiktaş · 9 dk+4.9 PIR
- Eshaya Marie Murph Canik Belediye · 32 dk+4.0 PIR
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 20 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Frida Eldebrink Canik Belediye · 25 dk−4.6 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 36 dk−4.2 PIR
- Shavonte Sade Zellous Beşiktaş · 35 dk−3.1 PIR
- Miray Şahin Canik Belediye · 28 dk−2.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kübra İmren Sevindik 100 asist barajını geçti
- Iva Radosavljevic 10 blok barajını geçti
- Tuğba Theodore 250 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik Belediye | 68.4 | 67.8 | 77.5 | 30.2% | 10.1% | 23.4% | 30.2% | 98.2 | 51.0% | 19.9% | 72.4% | 41.2% | -20.6 |
| Beşiktaş | 67.2 | 67.8 | 98.2 | 51.0% | 19.9% | 27.6% | 41.2% | 77.5 | 30.2% | 10.1% | 76.6% | 30.2% | +20.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik Belediye | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 17/63 (%27.0) | Saha İçi Şut | 24/51 (%47.1) |
| 13/42 (%31.0) | 2 Sayı | 20/39 (%51.3) |
| 4/21 (%19.0) | 3 Sayı | 4/12 (%33.3) |
| 15/19 (%78.9) | Serbest Atış | 14/21 (%66.7) |
| 32 | Ribaund | 44 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 17 | Asist | 19 |
| 6 | Top Çalma | 1 |
| 2 | Blok | 8 |
| 8 | Top Kaybı | 15 |
| 17 | Faul | 15 |
| 52 | Verimlilik (PIR) | 89 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Canik Belediye 2, Beşiktaş 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 14.01.2017Beşiktaş 78-73 Canik Belediye
- 18.04.2017Canik Belediye 53-66 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

