KBSL · 21. Hafta · 2016-2017 · 16 Mart 2017 00:00
Canik Belediye ilk yarıyı 39-41 geride kapattı, ikinci yarıyı 34-24 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik Belediye | 25 | 14 | 22 | 12 | 73 |
| Girne Üniversitesi | 21 | 20 | 14 | 10 | 65 |
| Canik Belediye | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 73.3 | Tempo | 74.3 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
97.9 sezon ort. 90.4 | 100 hücumda sayı | 87.9 sezon ort. 95.0 |
47.0% sezon ort. 44.7% | eFG% | 52.9% sezon ort. 43.0% |
13.2% sezon ort. 18.9% | Top kaybı oranı | 27.7% sezon ort. 14.2% |
22.5% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 30.3% |
22.7% sezon ort. 25.1% | Serbest atış oranı | 34.6% sezon ort. 28.3% |
34.8% sezon ort. 29.6% | Üçlük payı | 26.9% sezon ort. 23.2% |
| Savunma | ||
87.9 sezon ort. 102.1 | 100 savunmada yenen sayı | 97.9 sezon ort. 103.8 |
52.9% sezon ort. 48.2% | Rakip eFG% | 47.0% sezon ort. 51.4% |
27.7% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 13.2% sezon ort. 17.1% |
30.0% sezon ort. 33.5% | Rakip hücum ribaundu % | 22.5% sezon ort. 31.2% |
34.6% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 22.7% sezon ort. 22.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Briann Jolie January Canik Belediye · 40 dk+6.9 PIR
- Melisa Can Girne Üniversitesi · 39 dk+5.8 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 33 dk+4.2 PIR
- Özge Özışık Girne Üniversitesi · 28 dk+3.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Glory Bassey Johnson Canik Belediye · 40 dk−12.6 PIR
- Merve Aydın Özbek Girne Üniversitesi · 12 dk−6.1 PIR
- Eshaya Marie Murph Canik Belediye · 37 dk−5.3 PIR
- Marica Gajic Girne Üniversitesi · 19 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Eshaya Marie Murph 50 top çalma barajını geçti
- Adrijana Knezevic 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik Belediye | 74.6 | 74.3 | 97.9 | 47.0% | 13.2% | 22.5% | 22.7% | 87.9 | 52.9% | 27.7% | 70.0% | 34.6% | +9.9 |
| Girne Üniversitesi | 73.9 | 74.3 | 87.9 | 52.9% | 27.7% | 30.0% | 34.6% | 97.9 | 47.0% | 13.2% | 77.5% | 22.7% | -9.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik Belediye | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| 27/66 (%40.9) | Saha İçi Şut | 26/52 (%50.0) |
| 19/43 (%44.2) | 2 Sayı | 23/38 (%60.5) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 3/14 (%21.4) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 10/18 (%55.6) |
| 30 | Ribaund | 40 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 16 | Asist | 17 |
| 12 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 23 |
| 19 | Faul | 20 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Canik Belediye 1, Girne Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 17.12.2016Girne Üniversitesi 82-64 Canik Belediye
- 15.03.2017Canik Belediye 73-65 Girne Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

