KBSL · 19. Hafta · 2016-2017 · 25 Şubat 2017 00:00
Yakın Doğu Üniversitesi 3. çeyreği 22-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üniversitesi | 19 | 17 | 22 | 11 | 69 |
| Girne Üniversitesi | 22 | 10 | 7 | 15 | 54 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.2 sezon ort. 73.1 | Tempo | 70.2 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
98.6 sezon ort. 108.1 | 100 hücumda sayı | 76.7 sezon ort. 95.4 |
45.7% sezon ort. 51.4% | eFG% | 36.4% sezon ort. 43.6% |
14.1% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 6.6% sezon ort. 15.0% |
34.9% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 11.1% sezon ort. 31.2% |
13.0% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 15.2% sezon ort. 29.0% |
23.2% sezon ort. 22.0% | Üçlük payı | 19.7% sezon ort. 23.5% |
| Savunma | ||
76.7 sezon ort. 88.4 | 100 savunmada yenen sayı | 98.6 sezon ort. 103.7 |
36.4% sezon ort. 44.8% | Rakip eFG% | 45.7% sezon ort. 51.5% |
6.6% sezon ort. 17.3% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 17.1% |
11.1% sezon ort. 22.5% | Rakip hücum ribaundu % | 34.9% sezon ort. 30.6% |
15.2% sezon ort. 19.2% | Rakip serbest atış oranı | 13.0% sezon ort. 22.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Yakın Doğu Üniversitesi · 34 dk+9.2 PIR
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üniversitesi · 30 dk+6.4 PIR
- Tijana Krivacevic Girne Üniversitesi · 25 dk+3.1 PIR
- Adrijana Knezevic Girne Üniversitesi · 19 dk+1.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth Yakın Doğu Üniversitesi · 28 dk−13.6 PIR
- Olcay Çakır Turgut Yakın Doğu Üniversitesi · 23 dk−7.0 PIR
- Safiye Simay Köksal Girne Üniversitesi · 14 dk−6.4 PIR
- Betül Atmaca Girne Üniversitesi · 10 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Özge Özışık 100 top çalma barajını geçti
- Angelica Danielle Robinson 100 ribaund barajını geçti
- Angelica Danielle Robinson 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üniversitesi | 70.0 | 70.2 | 98.6 | 45.7% | 14.1% | 34.9% | 13.0% | 76.7 | 36.4% | 6.6% | 88.9% | 15.2% | +21.9 |
| Girne Üniversitesi | 70.4 | 70.2 | 76.7 | 36.4% | 6.6% | 11.1% | 15.2% | 98.6 | 45.7% | 14.1% | 65.1% | 13.0% | -21.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üniversitesi | Kategori | Girne Üniversitesi |
|---|---|---|
| 28/69 (%40.6) | Saha İçi Şut | 23/66 (%34.8) |
| 21/53 (%39.6) | 2 Sayı | 21/53 (%39.6) |
| 7/16 (%43.8) | 3 Sayı | 2/13 (%15.4) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 6/10 (%60.0) |
| 55 | Ribaund | 33 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 40 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 20 | Asist | 12 |
| 3 | Top Çalma | 8 |
| 3 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 5 |
| 16 | Faul | 15 |
| 94 | Verimlilik (PIR) | 56 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Yakın Doğu Üniversitesi 1, Girne Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 03.12.2016Girne Üniversitesi 66-57 Yakın Doğu Üniversitesi
- 24.02.2017Yakın Doğu Üniversitesi 69-54 Girne Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

