KBSL · 22. Hafta · 2016-2017 · 19 Mart 2017 00:00
Canik Belediye maçı 16 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 10 | 15 | 14 | 16 | 55 |
| Canik Belediye | 15 | 15 | 23 | 18 | 71 |
| Botaş | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.8 sezon ort. 74.9 | Tempo | 69.8 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
78.3 sezon ort. 92.4 | 100 hücumda sayı | 102.4 sezon ort. 90.2 |
40.5% sezon ort. 48.0% | eFG% | 52.8% sezon ort. 44.5% |
22.1% sezon ort. 19.9% | Top kaybı oranı | 20.4% sezon ort. 18.6% |
29.7% sezon ort. 29.5% | Hücum ribaundu % | 28.1% sezon ort. 28.3% |
20.7% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 35.2% sezon ort. 24.6% |
36.2% sezon ort. 30.4% | Üçlük payı | 20.4% sezon ort. 30.1% |
| Savunma | ||
102.4 sezon ort. 96.1 | 100 savunmada yenen sayı | 78.3 sezon ort. 102.5 |
52.8% sezon ort. 44.9% | Rakip eFG% | 40.5% sezon ort. 48.6% |
20.4% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 22.1% sezon ort. 16.6% |
28.1% sezon ort. 32.3% | Rakip hücum ribaundu % | 29.7% sezon ort. 33.6% |
35.2% sezon ort. 21.6% | Rakip serbest atış oranı | 20.7% sezon ort. 22.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Zeynep Kalbisağde Botaş · 20 dk+7.5 PIR
- Briann Jolie January Canik Belediye · 36 dk+4.8 PIR
- Gökşen Fitik Botaş · 29 dk+2.8 PIR
- Tuğba Theodore Canik Belediye · 29 dk+2.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Eshaya Marie Murph Canik Belediye · 40 dk−9.9 PIR
- Odyssey Celeste Sims Botaş · 16 dk−9.2 PIR
- Petra Kulichova Botaş · 21 dk−7.4 PIR
- Fatmanur Karakaş Botaş · 13 dk−6.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 70.3 | 69.8 | 78.3 | 40.5% | 22.1% | 29.7% | 20.7% | 102.4 | 52.8% | 20.4% | 71.9% | 35.2% | -24.1 |
| Canik Belediye | 69.4 | 69.8 | 102.4 | 52.8% | 20.4% | 28.1% | 35.2% | 78.3 | 40.5% | 22.1% | 70.3% | 20.7% | +24.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| 21/58 (%36.2) | Saha İçi Şut | 26/54 (%48.1) |
| 16/37 (%43.2) | 2 Sayı | 21/43 (%48.8) |
| 5/21 (%23.8) | 3 Sayı | 5/11 (%45.5) |
| 8/12 (%66.7) | Serbest Atış | 14/19 (%73.7) |
| 34 | Ribaund | 35 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 12 | Asist | 16 |
| 6 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 0 |
| 18 | Top Kaybı | 16 |
| 20 | Faul | 18 |
| 50 | Verimlilik (PIR) | 82 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Botaş 0, Canik Belediye 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.12.2016Canik Belediye 72-70 Botaş
- 18.03.2017Botaş 55-71 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

