KBSL · 23. Hafta · 2016-2017 · 25 Mart 2017 00:00
Beşiktaş maçı 15 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 14 | 23 | 17 | 21 | 75 |
| Botaş | 14 | 16 | 17 | 13 | 60 |
| Beşiktaş | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.7 sezon ort. 68.9 | Tempo | 74.7 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
101.1 sezon ort. 96.8 | 100 hücumda sayı | 79.8 sezon ort. 92.3 |
40.8% sezon ort. 44.9% | eFG% | 47.1% sezon ort. 47.8% |
12.7% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 32.1% sezon ort. 19.5% |
42.6% sezon ort. 30.3% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 29.5% |
18.4% sezon ort. 24.2% | Serbest atış oranı | 27.5% sezon ort. 20.6% |
30.3% sezon ort. 22.7% | Üçlük payı | 37.3% sezon ort. 30.4% |
| Savunma | ||
79.8 sezon ort. 95.3 | 100 savunmada yenen sayı | 101.1 sezon ort. 96.1 |
47.1% sezon ort. 44.4% | Rakip eFG% | 40.8% sezon ort. 45.3% |
32.1% sezon ort. 12.7% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 15.7% |
30.0% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 42.6% sezon ort. 31.7% |
27.5% sezon ort. 19.7% | Rakip serbest atış oranı | 18.4% sezon ort. 22.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Lindsey Marcie Harding Beşiktaş · 32 dk+19.5 PIR
- Burcu Yağan Beşiktaş · 12 dk+8.6 PIR
- Shavonte Sade Zellous Beşiktaş · 38 dk+8.1 PIR
- Fatmanur Karakaş Botaş · 26 dk+7.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Iva Radosavljevic Beşiktaş · 33 dk−10.5 PIR
- Kıah Irene Stokes Beşiktaş · 39 dk−10.1 PIR
- Petra Kulichova Botaş · 36 dk−8.7 PIR
- Luca Ivankovic Botaş · 35 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 74.2 | 74.7 | 101.1 | 40.8% | 12.7% | 42.6% | 18.4% | 79.8 | 47.1% | 32.1% | 70.0% | 27.5% | +21.3 |
| Botaş | 75.2 | 74.7 | 79.8 | 47.1% | 32.1% | 30.0% | 27.5% | 101.1 | 40.8% | 12.7% | 57.4% | 18.4% | -21.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 28/76 (%36.8) | Saha İçi Şut | 21/51 (%41.2) |
| 22/53 (%41.5) | 2 Sayı | 15/32 (%46.9) |
| 6/23 (%26.1) | 3 Sayı | 6/19 (%31.6) |
| 13/14 (%92.9) | Serbest Atış | 12/14 (%85.7) |
| 41 | Ribaund | 36 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 22 | Asist | 13 |
| 18 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 27 |
| 15 | Faul | 22 |
| 97 | Verimlilik (PIR) | 60 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Beşiktaş 3, Botaş 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.12.2016Botaş 41-72 Beşiktaş
- 24.03.2017Beşiktaş 75-60 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

