KBSL · 23. Hafta · 2016-2017 · 27 Mart 2017 00:00

75 - 81

Yakın Doğu Üniversitesi ilk yarıyı 34-42 geride kapattı, ikinci yarıyı 47-33 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik Belediye | 20 | 22 | 15 | 18 | 75 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 23 | 11 | 23 | 24 | 81 |
| Canik Belediye | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.8 sezon ort. 73.2 | Tempo | 76.8 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
98.5 sezon ort. 90.4 | 100 hücumda sayı | 104.7 sezon ort. 107.9 |
54.1% sezon ort. 44.4% | eFG% | 58.8% sezon ort. 51.0% |
18.3% sezon ort. 18.7% | Top kaybı oranı | 20.6% sezon ort. 14.4% |
17.6% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 17.9% sezon ort. 31.9% |
23.0% sezon ort. 25.1% | Serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 22.6% |
21.3% sezon ort. 30.1% | Üçlük payı | 24.6% sezon ort. 22.0% |
| Savunma | ||
104.7 sezon ort. 101.4 | 100 savunmada yenen sayı | 98.5 sezon ort. 87.8 |
58.8% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 54.1% sezon ort. 44.3% |
20.6% sezon ort. 16.6% | Zorlanan top kaybı | 18.3% sezon ort. 17.0% |
17.9% sezon ort. 33.9% | Rakip hücum ribaundu % | 17.6% sezon ort. 22.2% |
33.3% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 23.0% sezon ort. 18.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Glory Bassey Johnson Canik Belediye · 40 dk+15.0 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Yakın Doğu Üniversitesi · 39 dk+12.5 PIR
- Kayla McBride Yakın Doğu Üniversitesi · 38 dk+5.1 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 33 dk+3.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üniversitesi · 38 dk−13.8 PIR
- Briann Jolie January Canik Belediye · 34 dk−10.2 PIR
- Yelena Leuchanka Yakın Doğu Üniversitesi · 22 dk−4.7 PIR
- Frida Eldebrink Canik Belediye · 40 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Viktoria Vladimirovna Mircheva 250 ribaund barajını geçti
- Viktoria Vladimirovna Mircheva 25 top çalma barajını geçti
- Glory Bassey Johnson 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik Belediye | 76.2 | 76.8 | 98.5 | 54.1% | 18.3% | 17.6% | 23.0% | 104.7 | 58.8% | 20.6% | 82.1% | 33.3% | -6.2 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 77.4 | 76.8 | 104.7 | 58.8% | 20.6% | 17.9% | 33.3% | 98.5 | 54.1% | 18.3% | 82.4% | 23.0% | +6.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik Belediye | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| 31/61 (%50.8) | Saha İçi Şut | 31/57 (%54.4) |
| 27/48 (%56.3) | 2 Sayı | 26/43 (%60.5) |
| 4/13 (%30.8) | 3 Sayı | 5/14 (%35.7) |
| 9/14 (%64.3) | Serbest Atış | 14/19 (%73.7) |
| 29 | Ribaund | 33 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 18 | Asist | 28 |
| 6 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 17 |
| 20 | Faul | 20 |
| 78 | Verimlilik (PIR) | 101 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Canik Belediye 1, Yakın Doğu Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.12.2016Yakın Doğu Üniversitesi 84-52 Canik Belediye
- 26.03.2017Canik Belediye 75-81 Yakın Doğu Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.