KBSL · 25. Hafta · 2016-2017 · 8 Nisan 2017 00:00

75 - 62

Mersin Büyükşehir BLD. 2. çeyreği 25-5 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mersin Büyükşehir BLD. | 16 | 25 | 12 | 22 | 75 |
| Canik Belediye | 23 | 5 | 19 | 15 | 62 |
| Mersin Büyükşehir BLD. | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.6 sezon ort. 72.7 | Tempo | 75.6 sezon ort. 73.2 |
| Hücum | ||
99.1 sezon ort. 94.9 | 100 hücumda sayı | 82.0 sezon ort. 91.0 |
42.0% sezon ort. 46.3% | eFG% | 36.2% sezon ort. 45.2% |
12.3% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 20.1% sezon ort. 18.6% |
31.1% sezon ort. 25.9% | Hücum ribaundu % | 38.8% sezon ort. 27.7% |
31.9% sezon ort. 25.3% | Serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 25.1% |
21.7% sezon ort. 27.3% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
82.0 sezon ort. 102.0 | 100 savunmada yenen sayı | 99.1 sezon ort. 101.7 |
36.2% sezon ort. 49.1% | Rakip eFG% | 42.0% sezon ort. 48.6% |
20.1% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 12.3% sezon ort. 17.0% |
38.8% sezon ort. 31.3% | Rakip hücum ribaundu % | 31.1% sezon ort. 33.5% |
21.7% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 31.9% sezon ort. 22.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nilay Kartaltepe Mersin Büyükşehir BLD. · 38 dk+9.7 PIR
- Nevin Krısten Vatansever Mersin Büyükşehir BLD. · 28 dk+8.8 PIR
- Gintare Petronyte Mersin Büyükşehir BLD. · 28 dk+8.0 PIR
- Frida Eldebrink Canik Belediye · 36 dk+7.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Farhiya Abdi Mersin Büyükşehir BLD. · 31 dk−11.8 PIR
- Tuğba Theodore Canik Belediye · 25 dk−5.2 PIR
- Danielle Marie Robinson Mersin Büyükşehir BLD. · 38 dk−4.1 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Canik Belediye · 12 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mersin Büyükşehir BLD. | 75.7 | 75.6 | 99.1 | 42.0% | 12.3% | 31.1% | 31.9% | 82.0 | 36.2% | 20.1% | 61.2% | 21.7% | +17.1 |
| Canik Belediye | 75.6 | 75.6 | 82.0 | 36.2% | 20.1% | 38.8% | 21.7% | 99.1 | 42.0% | 12.3% | 68.9% | 31.9% | -17.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mersin Büyükşehir BLD. | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| 28/69 (%40.6) | Saha İçi Şut | 22/69 (%31.9) |
| 26/54 (%48.1) | 2 Sayı | 16/46 (%34.8) |
| 2/15 (%13.3) | 3 Sayı | 6/23 (%26.1) |
| 17/22 (%77.3) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 44 | Ribaund | 50 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 21 | Asist | 19 |
| 11 | Top Çalma | 7 |
| 6 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 19 |
| 16 | Faul | 21 |
| 100 | Verimlilik (PIR) | 69 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Mersin Büyükşehir BLD. 3, Canik Belediye 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 07.01.2017Canik Belediye 78-82 Mersin Büyükşehir BLD.
- 07.04.2017Mersin Büyükşehir BLD. 75-62 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.