KBSL · 24. Hafta · 2016-2017 · 1 Nisan 2017 00:00

63 - 65

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Mersin Büyükşehir BLD. Tosyalı Toyo Osmaniye GSK karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 20 | 18 | 11 | 14 | 63 |
| Mersin Büyükşehir BLD. | 23 | 13 | 11 | 18 | 65 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Mersin Büyükşehir BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.7 sezon ort. 75.8 | Tempo | 71.7 sezon ort. 72.8 |
| Hücum | ||
87.5 sezon ort. 90.3 | 100 hücumda sayı | 90.9 sezon ort. 95.2 |
47.5% sezon ort. 43.8% | eFG% | 42.4% sezon ort. 46.2% |
23.5% sezon ort. 17.4% | Top kaybı oranı | 14.0% sezon ort. 16.5% |
38.2% sezon ort. 26.5% | Hücum ribaundu % | 32.6% sezon ort. 25.8% |
14.8% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 25.6% |
21.3% sezon ort. 27.8% | Üçlük payı | 28.8% sezon ort. 27.0% |
| Savunma | ||
90.9 sezon ort. 102.6 | 100 savunmada yenen sayı | 87.5 sezon ort. 101.8 |
42.4% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 47.5% sezon ort. 48.6% |
14.0% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 23.5% sezon ort. 15.5% |
32.6% sezon ort. 33.8% | Rakip hücum ribaundu % | 38.2% sezon ort. 31.4% |
25.8% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 14.8% sezon ort. 20.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Danielle Marie Robinson Mersin Büyükşehir BLD. · 39 dk+13.5 PIR
- Marina Bas Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 27 dk+7.2 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+3.7 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 11 dk+1.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marissa Jo Coleman Mersin Büyükşehir BLD. · 36 dk−15.4 PIR
- Chatilla van Grinsven Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 28 dk−11.4 PIR
- Gintare Petronyte Mersin Büyükşehir BLD. · 30 dk−4.9 PIR
- Nilay Kartaltepe Mersin Büyükşehir BLD. · 36 dk−4.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 72.0 | 71.7 | 87.5 | 47.5% | 23.5% | 38.2% | 14.8% | 90.9 | 42.4% | 14.0% | 67.4% | 25.8% | -3.4 |
| Mersin Büyükşehir BLD. | 71.5 | 71.7 | 90.9 | 42.4% | 14.0% | 32.6% | 25.8% | 87.5 | 47.5% | 23.5% | 61.8% | 14.8% | +3.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Mersin Büyükşehir BLD. |
|---|---|---|
| 28/61 (%45.9) | Saha İçi Şut | 26/66 (%39.4) |
| 26/48 (%54.2) | 2 Sayı | 22/47 (%46.8) |
| 2/13 (%15.4) | 3 Sayı | 4/19 (%21.1) |
| 5/9 (%55.6) | Serbest Atış | 9/17 (%52.9) |
| 42 | Ribaund | 35 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 17 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 5 |
| 20 | Top Kaybı | 12 |
| 17 | Faul | 15 |
| 76 | Verimlilik (PIR) | 70 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.12.2016Mersin Büyükşehir BLD. 76-63 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
- 31.03.2017Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 63-65 Mersin Büyükşehir BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.