WbInsight

KBSL · 21. Hafta · 2016-2017 · 16 Mart 2017 00:00

Adana Aski logosu
Adana Aski

76 - 74

Tosyalı Toyo Osmaniye GSK logosu
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Adana Aski Tosyalı Toyo Osmaniye GSK karşısında 2 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Adana Aski2223121976
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK1816271374
Dört Faktör
Adana AskiKategoriTosyalı Toyo Osmaniye GSK
Tempo
70.9
sezon ort. 73.2
Tempo
70.9
sezon ort. 75.9
Hücum
108.4
sezon ort. 91.5
100 hücumda sayı
103.4
sezon ort. 89.7
43.9%
sezon ort. 44.2%
eFG%
47.7%
sezon ort. 43.8%
9.5%
sezon ort. 16.9%
Top kaybı oranı
11.3%
sezon ort. 17.9%
32.6%
sezon ort. 29.5%
Hücum ribaundu %
22.2%
sezon ort. 27.1%
34.8%
sezon ort. 21.7%
Serbest atış oranı
23.4%
sezon ort. 22.6%
37.9%
sezon ort. 33.6%
Üçlük payı
23.4%
sezon ort. 27.7%
Savunma
103.4
sezon ort. 97.1
100 savunmada yenen sayı
108.4
sezon ort. 102.0
47.7%
sezon ort. 46.7%
Rakip eFG%
43.9%
sezon ort. 48.5%
11.3%
sezon ort. 17.5%
Zorlanan top kaybı
9.5%
sezon ort. 15.7%
22.2%
sezon ort. 29.8%
Rakip hücum ribaundu %
32.6%
sezon ort. 33.8%
23.4%
sezon ort. 28.0%
Rakip serbest atış oranı
34.8%
sezon ort. 21.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.