KBSL · 20. Hafta · 2016-2017 · 13 Mart 2017 00:00
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK ilk yarıyı 36-37 geride kapattı, ikinci yarıyı 37-29 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 14 | 22 | 18 | 19 | 73 |
| Bellona AGÜ | 14 | 23 | 4 | 25 | 66 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Bellona AGÜ |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.8 sezon ort. 75.7 | Tempo | 74.8 sezon ort. 69.5 |
| Hücum | ||
98.3 sezon ort. 89.9 | 100 hücumda sayı | 87.5 sezon ort. 101.7 |
44.9% sezon ort. 43.9% | eFG% | 44.5% sezon ort. 49.3% |
14.9% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 18.0% sezon ort. 15.3% |
30.2% sezon ort. 26.7% | Hücum ribaundu % | 21.6% sezon ort. 27.7% |
17.4% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 15.6% sezon ort. 22.2% |
37.7% sezon ort. 27.1% | Üçlük payı | 23.4% sezon ort. 22.4% |
| Savunma | ||
87.5 sezon ort. 102.8 | 100 savunmada yenen sayı | 98.3 sezon ort. 91.8 |
44.5% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 44.9% sezon ort. 44.3% |
18.0% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 14.9% sezon ort. 17.2% |
21.6% sezon ort. 34.2% | Rakip hücum ribaundu % | 30.2% sezon ort. 30.6% |
15.6% sezon ort. 21.9% | Rakip serbest atış oranı | 17.4% sezon ort. 20.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Lara Sanders Bellona AGÜ · 26 dk+16.9 PIR
- Jelena Dubljevic Bellona AGÜ · 30 dk+8.4 PIR
- Tuğçe İnöntepe Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 39 dk+6.7 PIR
- Chatilla van Grinsven Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 34 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Chelsea Gray Bellona AGÜ · 33 dk−10.4 PIR
- Ann Wauters Bellona AGÜ · 21 dk−6.4 PIR
- Şaziye İvegin Üner Bellona AGÜ · 15 dk−5.6 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 38 dk−1.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 74.3 | 74.8 | 98.3 | 44.9% | 14.9% | 30.2% | 17.4% | 87.5 | 44.5% | 18.0% | 78.4% | 15.6% | +10.7 |
| Bellona AGÜ | 75.4 | 74.8 | 87.5 | 44.5% | 18.0% | 21.6% | 15.6% | 98.3 | 44.9% | 14.9% | 69.8% | 17.4% | -10.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | Bellona AGÜ |
|---|---|---|
| 27/69 (%39.1) | Saha İçi Şut | 27/64 (%42.2) |
| 19/43 (%44.2) | 2 Sayı | 24/49 (%49.0) |
| 8/26 (%30.8) | 3 Sayı | 3/15 (%20.0) |
| 11/12 (%91.7) | Serbest Atış | 9/10 (%90.0) |
| 42 | Ribaund | 38 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 18 | Asist | 22 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 4 | Blok | 5 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 18 |
| 89 | Verimlilik (PIR) | 85 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 09.12.2016Bellona AGÜ 68-61 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
- 12.03.2017Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 73-66 Bellona AGÜ
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

