KBSL · 19. Hafta · 2016-2017 · 25 Şubat 2017 00:00
Fenerbahçe ilk yarıyı 37-43 geride kapattı, ikinci yarıyı 39-26 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 24 | 19 | 15 | 11 | 69 |
| Fenerbahçe | 25 | 12 | 19 | 20 | 76 |
| Adana Aski | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.4 sezon ort. 73.3 | Tempo | 69.4 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
98.6 sezon ort. 91.9 | 100 hücumda sayı | 110.4 sezon ort. 109.7 |
45.5% sezon ort. 44.2% | eFG% | 52.3% sezon ort. 53.2% |
13.0% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 13.4% sezon ort. 15.0% |
20.6% sezon ort. 30.0% | Hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 33.8% |
44.6% sezon ort. 21.4% | Serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 18.9% |
32.1% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 24.2% sezon ort. 28.8% |
| Savunma | ||
110.4 sezon ort. 96.9 | 100 savunmada yenen sayı | 98.6 sezon ort. 91.1 |
52.3% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 45.5% sezon ort. 44.3% |
13.4% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 15.6% |
36.1% sezon ort. 29.3% | Rakip hücum ribaundu % | 20.6% sezon ort. 26.0% |
16.7% sezon ort. 28.3% | Rakip serbest atış oranı | 44.6% sezon ort. 19.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alysha Clark Adana Aski · 38 dk+8.5 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Fenerbahçe · 36 dk+5.0 PIR
- Alexandria Christine Quigley Fenerbahçe · 34 dk+4.6 PIR
- Alexandria Marie Bentley Adana Aski · 40 dk+1.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 36 dk−5.6 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 9 dk−5.6 PIR
- Avery Rochelle Warley Adana Aski · 34 dk−5.2 PIR
- Pelin Bilgiç Fenerbahçe · 11 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 70.0 | 69.4 | 98.6 | 45.5% | 13.0% | 20.6% | 44.6% | 110.4 | 52.3% | 13.4% | 63.9% | 16.7% | -11.8 |
| Fenerbahçe | 68.8 | 69.4 | 110.4 | 52.3% | 13.4% | 36.1% | 16.7% | 98.6 | 45.5% | 13.0% | 79.4% | 44.6% | +11.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 23/56 (%41.1) | Saha İçi Şut | 32/66 (%48.5) |
| 18/38 (%47.4) | 2 Sayı | 27/50 (%54.0) |
| 5/18 (%27.8) | 3 Sayı | 5/16 (%31.3) |
| 18/25 (%72.0) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 30 | Ribaund | 40 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 18 | Asist | 22 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 4 |
| 10 | Top Kaybı | 11 |
| 17 | Faul | 19 |
| 72 | Verimlilik (PIR) | 98 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Adana Aski 0, Fenerbahçe 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.12.2016Fenerbahçe 86-58 Adana Aski
- 24.02.2017Adana Aski 69-76 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

