KBSL · 18. Hafta · 2016-2017 · 19 Şubat 2017 00:00

70 - 58

Adana Aski 3. çeyreği 20-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 22 | 13 | 20 | 15 | 70 |
| Mersin Büyükşehir BLD. | 13 | 17 | 6 | 22 | 58 |
| Adana Aski | Kategori | Mersin Büyükşehir BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.8 sezon ort. 73.2 | Tempo | 71.8 sezon ort. 72.8 |
| Hücum | ||
97.2 sezon ort. 91.9 | 100 hücumda sayı | 81.0 sezon ort. 95.5 |
45.4% sezon ort. 44.2% | eFG% | 35.7% sezon ort. 46.5% |
16.3% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 17.7% sezon ort. 16.4% |
34.1% sezon ort. 29.5% | Hücum ribaundu % | 30.2% sezon ort. 25.9% |
24.6% sezon ort. 22.1% | Serbest atış oranı | 23.8% sezon ort. 25.6% |
32.3% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 31.7% sezon ort. 26.9% |
| Savunma | ||
81.0 sezon ort. 98.0 | 100 savunmada yenen sayı | 97.2 sezon ort. 101.5 |
35.7% sezon ort. 47.2% | Rakip eFG% | 45.4% sezon ort. 48.7% |
17.7% sezon ort. 17.3% | Zorlanan top kaybı | 16.3% sezon ort. 15.8% |
30.2% sezon ort. 29.5% | Rakip hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 31.5% |
23.8% sezon ort. 28.0% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 20.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Asena Yalçın Adana Aski · 32 dk+8.2 PIR
- Nilay Kartaltepe Mersin Büyükşehir BLD. · 35 dk+4.6 PIR
- Edita Sujanova Adana Aski · 28 dk+1.3 PIR
- Avery Rochelle Warley Adana Aski · 37 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nevin Krısten Vatansever Mersin Büyükşehir BLD. · 30 dk−11.1 PIR
- Gintare Petronyte Mersin Büyükşehir BLD. · 35 dk−7.4 PIR
- Farhiya Abdi Mersin Büyükşehir BLD. · 36 dk−5.6 PIR
- Alysha Clark Adana Aski · 38 dk−2.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 72.0 | 71.8 | 97.2 | 45.4% | 16.3% | 34.1% | 24.6% | 81.0 | 35.7% | 17.7% | 69.8% | 23.8% | +16.2 |
| Mersin Büyükşehir BLD. | 71.6 | 71.8 | 81.0 | 35.7% | 17.7% | 30.2% | 23.8% | 97.2 | 45.4% | 16.3% | 65.9% | 24.6% | -16.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Mersin Büyükşehir BLD. |
|---|---|---|
| 26/65 (%40.0) | Saha İçi Şut | 20/63 (%31.7) |
| 19/44 (%43.2) | 2 Sayı | 15/43 (%34.9) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 5/20 (%25.0) |
| 11/16 (%68.8) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 44 | Ribaund | 40 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 16 | Asist | 14 |
| 10 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 4 |
| 14 | Top Kaybı | 15 |
| 20 | Faul | 18 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 62 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Adana Aski 2, Mersin Büyükşehir BLD. 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 25.11.2016Mersin Büyükşehir BLD. 72-80 Adana Aski
- 18.02.2017Adana Aski 70-58 Mersin Büyükşehir BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.