KBSL · 20. Hafta · 2016-2017 · 13 Mart 2017 00:00

67 - 64

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Hatay BŞB. Adana Aski karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 23 | 12 | 12 | 20 | 67 |
| Adana Aski | 17 | 10 | 23 | 14 | 64 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.3 sezon ort. 69.6 | Tempo | 68.3 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
99.6 sezon ort. 100.4 | 100 hücumda sayı | 92.4 sezon ort. 92.1 |
49.2% sezon ort. 49.0% | eFG% | 42.3% sezon ort. 44.3% |
10.6% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 13.5% sezon ort. 16.7% |
20.0% sezon ort. 30.4% | Hücum ribaundu % | 29.3% sezon ort. 29.7% |
19.4% sezon ort. 22.0% | Serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 22.3% |
38.7% sezon ort. 36.5% | Üçlük payı | 38.5% sezon ort. 33.6% |
| Savunma | ||
92.4 sezon ort. 100.6 | 100 savunmada yenen sayı | 99.6 sezon ort. 97.3 |
42.3% sezon ort. 47.1% | Rakip eFG% | 49.2% sezon ort. 46.6% |
13.5% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 10.6% sezon ort. 17.5% |
29.3% sezon ort. 31.2% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 29.9% |
18.5% sezon ort. 20.7% | Rakip serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 28.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alysha Clark Adana Aski · 39 dk+10.4 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 39 dk+6.7 PIR
- Tuğba Oral Hatay BŞB. · 24 dk+5.5 PIR
- Kübra Erat Adana Aski · 23 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley Adana Aski · 39 dk−17.8 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 22 dk−12.0 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 39 dk−11.0 PIR
- Tuğçe Murat Adana Aski · 12 dk−1.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 67.3 | 68.3 | 99.6 | 49.2% | 10.6% | 20.0% | 19.4% | 92.4 | 42.3% | 13.5% | 70.7% | 18.5% | +7.2 |
| Adana Aski | 69.3 | 68.3 | 92.4 | 42.3% | 13.5% | 29.3% | 18.5% | 99.6 | 49.2% | 10.6% | 80.0% | 19.4% | -7.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 26/62 (%41.9) | Saha İçi Şut | 24/65 (%36.9) |
| 17/38 (%44.7) | 2 Sayı | 17/40 (%42.5) |
| 9/24 (%37.5) | 3 Sayı | 7/25 (%28.0) |
| 6/12 (%50.0) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 37 | Ribaund | 44 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 15 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 3 |
| 8 | Top Kaybı | 11 |
| 12 | Faul | 18 |
| 75 | Verimlilik (PIR) | 75 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Hatay BŞB. 3, Adana Aski 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 09.12.2016Adana Aski 58-65 Hatay BŞB.
- 12.03.2017Hatay BŞB. 67-64 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.