WbInsight

KBSL · 22. Hafta · 2016-2017 · 19 Mart 2017 00:00

Tosyalı Toyo Osmaniye GSK logosu
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK

69 - 99

Fenerbahçe ilk yarıyı 40-41 geride kapattı, ikinci yarıyı 59-28 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Tosyalı Toyo Osmaniye GSK2120141469
Fenerbahçe2119253499
Dört Faktör
Tosyalı Toyo Osmaniye GSKKategoriFenerbahçe
Tempo
76.1
sezon ort. 75.6
Tempo
76.1
sezon ort. 72.5
Hücum
90.8
sezon ort. 90.1
100 hücumda sayı
129.8
sezon ort. 109.2
49.2%
sezon ort. 43.7%
eFG%
57.1%
sezon ort. 53.0%
23.0%
sezon ort. 17.4%
Top kaybı oranı
9.9%
sezon ort. 15.1%
29.7%
sezon ort. 26.8%
Hücum ribaundu %
39.5%
sezon ort. 33.7%
14.3%
sezon ort. 23.0%
Serbest atış oranı
15.6%
sezon ort. 18.9%
22.2%
sezon ort. 27.7%
Üçlük payı
20.8%
sezon ort. 28.9%
Savunma
129.8
sezon ort. 101.1
100 savunmada yenen sayı
90.8
sezon ort. 91.3
57.1%
sezon ort. 48.0%
Rakip eFG%
49.2%
sezon ort. 44.2%
9.9%
sezon ort. 15.7%
Zorlanan top kaybı
23.0%
sezon ort. 15.3%
39.5%
sezon ort. 33.5%
Rakip hücum ribaundu %
29.7%
sezon ort. 25.8%
15.6%
sezon ort. 21.9%
Rakip serbest atış oranı
14.3%
sezon ort. 20.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.