KBSL · 23. Hafta · 2016-2017 · 27 Mart 2017 00:00

65 - 57

Hatay BŞB. 1. çeyreği 27-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 27 | 10 | 14 | 14 | 65 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 14 | 18 | 13 | 12 | 57 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.9 sezon ort. 69.7 | Tempo | 66.9 sezon ort. 76.0 |
| Hücum | ||
98.2 sezon ort. 100.4 | 100 hücumda sayı | 84.2 sezon ort. 90.4 |
50.0% sezon ort. 49.0% | eFG% | 36.4% sezon ort. 44.2% |
21.0% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 10.0% sezon ort. 17.9% |
32.3% sezon ort. 30.0% | Hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 26.9% |
25.9% sezon ort. 21.8% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 22.8% |
44.4% sezon ort. 36.3% | Üçlük payı | 22.7% sezon ort. 27.7% |
| Savunma | ||
84.2 sezon ort. 100.9 | 100 savunmada yenen sayı | 98.2 sezon ort. 102.4 |
36.4% sezon ort. 47.4% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 48.3% |
10.0% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 21.0% sezon ort. 15.3% |
26.7% sezon ort. 31.3% | Rakip hücum ribaundu % | 32.3% sezon ort. 33.8% |
19.7% sezon ort. 20.7% | Rakip serbest atış oranı | 25.9% sezon ort. 21.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 40 dk+11.3 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 40 dk+7.0 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+6.9 PIR
- Büşra Akgün Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 23 dk+1.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marina Bas Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk−14.6 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 39 dk−9.2 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 34 dk−8.7 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 19 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Marina Bas 50. maçına çıktı
- Bahar Öztürk 750 ribaund barajını geçti
- Rebekah Jasmine Gardner 50 asist barajını geçti
- Rebekah Jasmine Gardner 10 blok barajını geçti
- Tuğçe İnöntepe 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 66.2 | 66.9 | 98.2 | 50.0% | 21.0% | 32.3% | 25.9% | 84.2 | 36.4% | 10.0% | 73.3% | 19.7% | +14.1 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 67.7 | 66.9 | 84.2 | 36.4% | 10.0% | 26.7% | 19.7% | 98.2 | 50.0% | 21.0% | 67.7% | 25.9% | -14.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| 23/54 (%42.6) | Saha İçi Şut | 22/66 (%33.3) |
| 15/30 (%50.0) | 2 Sayı | 18/51 (%35.3) |
| 8/24 (%33.3) | 3 Sayı | 4/15 (%26.7) |
| 11/14 (%78.6) | Serbest Atış | 9/13 (%69.2) |
| 43 | Ribaund | 33 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 15 | Asist | 15 |
| 2 | Top Çalma | 10 |
| 2 | Blok | 4 |
| 16 | Top Kaybı | 8 |
| 17 | Faul | 14 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 63 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.12.2016Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 68-78 Hatay BŞB.
- 26.03.2017Hatay BŞB. 65-57 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.