KBSL · 4. Hafta · 2017-2018 · 28 Ekim 2017 00:00
Yakın Doğu Üni. ilk çeyreği 31-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üni. | 31 | 18 | 18 | 18 | 85 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 14 | 17 | 10 | 4 | 45 |
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.7 sezon ort. 72.4 | Tempo | 72.7 sezon ort. 71.7 |
| Hücum | ||
113.3 sezon ort. 107.3 | 100 hücumda sayı | 64.0 sezon ort. 90.4 |
62.5% sezon ort. 50.9% | eFG% | 27.3% sezon ort. 42.9% |
14.1% sezon ort. 13.6% | Top kaybı oranı | 13.4% sezon ort. 17.4% |
10.3% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 29.4% |
26.7% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 26.7% |
26.7% sezon ort. 22.9% | Üçlük payı | 30.3% sezon ort. 31.4% |
| Savunma | ||
64.0 sezon ort. 89.9 | 100 savunmada yenen sayı | 113.3 sezon ort. 98.7 |
27.3% sezon ort. 44.3% | Rakip eFG% | 62.5% sezon ort. 46.9% |
13.4% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 15.3% |
23.5% sezon ort. 23.9% | Rakip hücum ribaundu % | 10.3% sezon ort. 30.4% |
18.2% sezon ort. 15.8% | Rakip serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 24.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üni. · 28 dk+10.2 PIR
- Gökçe Doğan Yakın Doğu Üni. · 17 dk+5.7 PIR
- Kayla McBride Yakın Doğu Üni. · 30 dk+3.8 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Yakın Doğu Üni. · 22 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gabriela Marginean Abdullah Gül Üniversitesi · 29 dk−8.2 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Abdullah Gül Üniversitesi · 19 dk−6.4 PIR
- Gizem Sezer Abdullah Gül Üniversitesi · 19 dk−5.9 PIR
- Marianna Tolo Abdullah Gül Üniversitesi · 27 dk−5.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Cansu Köksal Öngüner 10 blok barajını geçti
- Bahar Çağlar Ökten 50 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üni. | 75.0 | 72.7 | 113.3 | 62.5% | 14.1% | 10.3% | 26.7% | 64.0 | 27.3% | 13.4% | 76.5% | 18.2% | +49.2 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 70.3 | 72.7 | 64.0 | 27.3% | 13.4% | 23.5% | 18.2% | 113.3 | 62.5% | 14.1% | 89.7% | 26.7% | -49.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| 33/60 (%55.0) | Saha İçi Şut | 16/66 (%24.2) |
| 24/44 (%54.5) | 2 Sayı | 12/46 (%26.1) |
| 9/16 (%56.3) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 10/16 (%62.5) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 42 | Ribaund | 38 |
| 3 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 39 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 29 | Asist | 13 |
| 3 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 11 |
| 17 | Faul | 18 |
| 119 | Verimlilik (PIR) | 40 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Yakın Doğu Üni. 2, Abdullah Gül Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.10.2017Yakın Doğu Üni. 85-45 Abdullah Gül Üniversitesi
- 02.02.2018Abdullah Gül Üniversitesi 72-84 Yakın Doğu Üni.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

