KBSL · 5. Hafta · 2017-2018 · 4 Kasım 2017 00:00
Yakın Doğu Üni. maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 25 | 15 | 18 | 13 | 71 |
| Yakın Doğu Üni. | 21 | 19 | 18 | 19 | 77 |
| Galatasaray | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.7 sezon ort. 73.0 | Tempo | 71.7 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
96.5 sezon ort. 102.4 | 100 hücumda sayı | 110.4 sezon ort. 107.4 |
42.4% sezon ort. 46.9% | eFG% | 49.2% sezon ort. 51.2% |
11.0% sezon ort. 13.4% | Top kaybı oranı | 12.2% sezon ort. 13.6% |
20.0% sezon ort. 32.5% | Hücum ribaundu % | 34.3% sezon ort. 28.7% |
22.7% sezon ort. 19.6% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 23.4% |
30.3% sezon ort. 26.7% | Üçlük payı | 21.2% sezon ort. 23.1% |
| Savunma | ||
110.4 sezon ort. 103.5 | 100 savunmada yenen sayı | 96.5 sezon ort. 89.0 |
49.2% sezon ort. 51.6% | Rakip eFG% | 42.4% sezon ort. 43.8% |
12.2% sezon ort. 19.0% | Zorlanan top kaybı | 11.0% sezon ort. 15.2% |
34.3% sezon ort. 31.8% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 24.0% |
19.7% sezon ort. 28.6% | Rakip serbest atış oranı | 22.7% sezon ort. 15.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth Yakın Doğu Üni. · 24 dk+14.6 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Yakın Doğu Üni. · 10 dk+6.1 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Yakın Doğu Üni. · 25 dk+5.3 PIR
- Gintare Petronyte Galatasaray · 33 dk+0.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Christine Quigley Galatasaray · 27 dk−8.5 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üni. · 35 dk−8.1 PIR
- Elin Eldebrink Yakın Doğu Üni. · 14 dk−6.6 PIR
- İrem Tutar Galatasaray · 20 dk−6.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kayla McBride 500 sayı barajını geçti
- Işıl Alben 750 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 73.6 | 71.7 | 96.5 | 42.4% | 11.0% | 20.0% | 22.7% | 110.4 | 49.2% | 12.2% | 65.7% | 19.7% | -14.0 |
| Yakın Doğu Üni. | 69.7 | 71.7 | 110.4 | 49.2% | 12.2% | 34.3% | 19.7% | 96.5 | 42.4% | 11.0% | 80.0% | 22.7% | +14.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Yakın Doğu Üni. |
|---|---|---|
| 25/66 (%37.9) | Saha İçi Şut | 31/66 (%47.0) |
| 19/46 (%41.3) | 2 Sayı | 28/52 (%53.8) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 3/14 (%21.4) |
| 15/15 (%100.0) | Serbest Atış | 12/13 (%92.3) |
| 31 | Ribaund | 44 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 17 | Asist | 19 |
| 3 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 10 |
| 17 | Faul | 13 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 99 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Galatasaray 2, Yakın Doğu Üni. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 03.11.2017Galatasaray 71-77 Yakın Doğu Üni.
- 16.02.2018Yakın Doğu Üni. 70-54 Galatasaray
- 24.04.2018Yakın Doğu Üni. 90-53 Galatasaray
- 27.04.2018Galatasaray 81-87 Yakın Doğu Üni.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

