KBSL · 2. Hafta · 2017-2018 · 14 Ekim 2017 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 21-11 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 21 | 23 | 17 | 10 | 71 |
| Adana Aski | 11 | 17 | 7 | 12 | 47 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.0 sezon ort. 73.8 | Tempo | 69.0 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
102.1 sezon ort. 95.7 | 100 hücumda sayı | 68.7 sezon ort. 88.9 |
49.2% sezon ort. 46.4% | eFG% | 29.4% sezon ort. 44.1% |
12.6% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 14.2% sezon ort. 16.9% |
27.8% sezon ort. 26.2% | Hücum ribaundu % | 30.8% sezon ort. 24.3% |
12.1% sezon ort. 20.9% | Serbest atış oranı | 14.7% sezon ort. 22.4% |
13.6% sezon ort. 30.5% | Üçlük payı | 29.4% sezon ort. 30.5% |
| Savunma | ||
68.7 sezon ort. 105.1 | 100 savunmada yenen sayı | 102.1 sezon ort. 103.8 |
29.4% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 49.2% sezon ort. 49.0% |
14.2% sezon ort. 12.1% | Zorlanan top kaybı | 12.6% sezon ort. 14.2% |
30.8% sezon ort. 30.4% | Rakip hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 31.4% |
14.7% sezon ort. 23.3% | Rakip serbest atış oranı | 12.1% sezon ort. 20.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 18 dk+12.5 PIR
- Petra Kulichova OGM Ormanspor · 24 dk+7.1 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran Adana Aski · 19 dk+6.2 PIR
- Jasmine Loretta Thomas OGM Ormanspor · 30 dk+6.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Shatori Monuque Walker OGM Ormanspor · 22 dk−8.2 PIR
- Melike Bakırcıoğlu Adana Aski · 12 dk−5.6 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 14 dk−4.2 PIR
- Donette Je Michelle Snow Adana Aski · 24 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 69.5 | 69.0 | 102.1 | 49.2% | 12.6% | 27.8% | 12.1% | 68.7 | 29.4% | 14.2% | 69.2% | 14.7% | +33.4 |
| Adana Aski | 68.4 | 69.0 | 68.7 | 29.4% | 14.2% | 30.8% | 14.7% | 102.1 | 49.2% | 12.6% | 72.2% | 12.1% | -33.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 31/66 (%47.0) | Saha İçi Şut | 18/68 (%26.5) |
| 28/57 (%49.1) | 2 Sayı | 14/48 (%29.2) |
| 3/9 (%33.3) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 6/8 (%75.0) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 46 | Ribaund | 42 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 14 | Asist | 12 |
| 4 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 3 |
| 10 | Top Kaybı | 12 |
| 18 | Faul | 13 |
| 89 | Verimlilik (PIR) | 42 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 13.10.2017OGM Ormanspor 71-47 Adana Aski
- 19.01.2018Adana Aski 61-64 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

