KBSL · 1. Hafta · 2017-2018 · 7 Ekim 2017 00:00

44 - 57

Hatay BŞB. maçı 13 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 12 | 12 | 12 | 8 | 44 |
| Hatay BŞB. | 19 | 11 | 16 | 11 | 57 |
| Adana Aski | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.2 sezon ort. 72.8 | Tempo | 69.2 sezon ort. 71.1 |
| Hücum | ||
64.1 sezon ort. 89.1 | 100 hücumda sayı | 81.7 sezon ort. 109.4 |
29.5% sezon ort. 44.1% | eFG% | 36.2% sezon ort. 52.6% |
11.7% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 15.9% sezon ort. 13.4% |
16.7% sezon ort. 25.1% | Hücum ribaundu % | 41.9% sezon ort. 28.2% |
24.6% sezon ort. 21.9% | Serbest atış oranı | 30.8% sezon ort. 24.8% |
24.6% sezon ort. 30.8% | Üçlük payı | 27.7% sezon ort. 34.3% |
| Savunma | ||
81.7 sezon ort. 104.7 | 100 savunmada yenen sayı | 64.1 sezon ort. 98.9 |
36.2% sezon ort. 49.6% | Rakip eFG% | 29.5% sezon ort. 46.6% |
15.9% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 11.7% sezon ort. 13.9% |
41.9% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 26.9% |
30.8% sezon ort. 20.0% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 23.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Lucie Melek Bouthors Adana Aski · 23 dk+9.0 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir Adana Aski · 8 dk+3.1 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 22 dk+3.0 PIR
- Melike Bakırcıoğlu Adana Aski · 13 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 29 dk−9.4 PIR
- Donette Je Michelle Snow Adana Aski · 29 dk−7.7 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Hatay BŞB. · 18 dk−6.2 PIR
- Rana Derin Adana Aski · 12 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 68.6 | 69.2 | 64.1 | 29.5% | 11.7% | 16.7% | 24.6% | 81.7 | 36.2% | 15.9% | 58.1% | 30.8% | -17.5 |
| Hatay BŞB. | 69.8 | 69.2 | 81.7 | 36.2% | 15.9% | 41.9% | 30.8% | 64.1 | 29.5% | 11.7% | 83.3% | 24.6% | +17.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 17/61 (%27.9) | Saha İçi Şut | 21/65 (%32.3) |
| 15/46 (%32.6) | 2 Sayı | 16/47 (%34.0) |
| 2/15 (%13.3) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 8/15 (%53.3) | Serbest Atış | 10/20 (%50.0) |
| 33 | Ribaund | 58 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 40 |
| 11 | Asist | 15 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 7 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 14 |
| 19 | Faul | 18 |
| 40 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Adana Aski
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Hatay BŞB.
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Adana Aski 0, Hatay BŞB. 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 06.10.2017Adana Aski 44-57 Hatay BŞB.
- 13.01.2018Hatay BŞB. 81-72 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.