KBSL · 5. Hafta · 2017-2018 · 5 Kasım 2017 00:00
Hatay BŞB. ilk çeyreği 22-10 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Abdullah Gül Üniversitesi | 10 | 19 | 21 | 21 | 71 |
| Hatay BŞB. | 22 | 18 | 27 | 15 | 82 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.3 sezon ort. 71.7 | Tempo | 73.3 sezon ort. 71.0 |
| Hücum | ||
97.1 sezon ort. 89.0 | 100 hücumda sayı | 111.7 sezon ort. 108.4 |
41.4% sezon ort. 42.3% | eFG% | 55.9% sezon ort. 51.9% |
16.8% sezon ort. 17.2% | Top kaybı oranı | 14.2% sezon ort. 13.5% |
36.4% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 28.2% sezon ort. 28.8% |
35.9% sezon ort. 25.9% | Serbest atış oranı | 14.7% sezon ort. 25.4% |
39.1% sezon ort. 31.0% | Üçlük payı | 44.1% sezon ort. 33.7% |
| Savunma | ||
111.7 sezon ort. 98.8 | 100 savunmada yenen sayı | 97.1 sezon ort. 97.8 |
55.9% sezon ort. 47.1% | Rakip eFG% | 41.4% sezon ort. 46.2% |
14.2% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 16.8% sezon ort. 13.7% |
28.2% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 26.1% |
14.7% sezon ort. 25.0% | Rakip serbest atış oranı | 35.9% sezon ort. 22.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Danielle Nicole Page Abdullah Gül Üniversitesi · 34 dk+18.5 PIR
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 38 dk+9.6 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 17 dk+6.9 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 28 dk+3.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gabriela Marginean Abdullah Gül Üniversitesi · 29 dk−8.5 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 29 dk−6.7 PIR
- Dila Yıldırım Abdullah Gül Üniversitesi · 32 dk−5.4 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Hatay BŞB. · 17 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Abdullah Gül Üniversitesi | 73.1 | 73.3 | 97.1 | 41.4% | 16.8% | 36.4% | 35.9% | 111.7 | 55.9% | 14.2% | 71.8% | 14.7% | -14.6 |
| Hatay BŞB. | 73.4 | 73.3 | 111.7 | 55.9% | 14.2% | 28.2% | 14.7% | 97.1 | 41.4% | 16.8% | 63.6% | 35.9% | +14.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 23/64 (%35.9) | Saha İçi Şut | 30/68 (%44.1) |
| 16/39 (%41.0) | 2 Sayı | 14/38 (%36.8) |
| 7/25 (%28.0) | 3 Sayı | 16/30 (%53.3) |
| 18/23 (%78.3) | Serbest Atış | 6/10 (%60.0) |
| 44 | Ribaund | 39 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 15 | Asist | 23 |
| 6 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 2 |
| 15 | Top Kaybı | 12 |
| 16 | Faul | 20 |
| 78 | Verimlilik (PIR) | 102 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Abdullah Gül Üniversitesi 2, Hatay BŞB. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 04.11.2017Abdullah Gül Üniversitesi 71-82 Hatay BŞB.
- 17.02.2018Hatay BŞB. 82-61 Abdullah Gül Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

