KBSL · 3. Hafta · 2017-2018 · 21 Ekim 2017 00:00
Hatay BŞB. ilk çeyreği 27-16 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çukurova Basketbol | 16 | 22 | 22 | 16 | 76 |
| Hatay BŞB. | 27 | 16 | 25 | 23 | 91 |
| Çukurova Basketbol | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.3 sezon ort. 72.3 | Tempo | 76.3 sezon ort. 70.9 |
| Hücum | ||
98.5 sezon ort. 99.0 | 100 hücumda sayı | 120.6 sezon ort. 108.0 |
45.3% sezon ort. 46.3% | eFG% | 55.1% sezon ort. 52.0% |
13.9% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 11.6% sezon ort. 13.6% |
23.7% sezon ort. 32.7% | Hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 28.7% |
35.9% sezon ort. 23.9% | Serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 25.0% |
29.7% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 29.0% sezon ort. 34.2% |
| Savunma | ||
120.6 sezon ort. 97.4 | 100 savunmada yenen sayı | 98.5 sezon ort. 97.7 |
55.1% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 45.3% sezon ort. 46.0% |
11.6% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 13.9% sezon ort. 13.8% |
31.4% sezon ort. 30.8% | Rakip hücum ribaundu % | 23.7% sezon ort. 26.6% |
24.6% sezon ort. 27.1% | Rakip serbest atış oranı | 35.9% sezon ort. 22.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 23 dk+14.9 PIR
- Gökşen Fitik Çukurova Basketbol · 12 dk+10.4 PIR
- Diamond De Shields Çukurova Basketbol · 36 dk+8.2 PIR
- Emel Ecem Güler Çukurova Basketbol · 17 dk+7.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Talay Çukurova Basketbol · 26 dk−10.6 PIR
- Tuğçe Murat Çukurova Basketbol · 14 dk−6.6 PIR
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 11 dk−4.4 PIR
- Alina Iagupova Çukurova Basketbol · 35 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çukurova Basketbol | 77.1 | 76.3 | 98.5 | 45.3% | 13.9% | 23.7% | 35.9% | 120.6 | 55.1% | 11.6% | 68.6% | 24.6% | -22.0 |
| Hatay BŞB. | 75.5 | 76.3 | 120.6 | 55.1% | 11.6% | 31.4% | 24.6% | 98.5 | 45.3% | 13.9% | 76.3% | 35.9% | +22.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çukurova Basketbol | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 26/64 (%40.6) | Saha İçi Şut | 34/69 (%49.3) |
| 20/45 (%44.4) | 2 Sayı | 26/49 (%53.1) |
| 6/19 (%31.6) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 18/23 (%78.3) | Serbest Atış | 15/17 (%88.2) |
| 33 | Ribaund | 40 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 17 | Asist | 21 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 2 |
| 12 | Top Kaybı | 10 |
| 21 | Faul | 23 |
| 82 | Verimlilik (PIR) | 116 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Çukurova Basketbol 2, Hatay BŞB. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.10.2017Çukurova Basketbol 76-91 Hatay BŞB.
- 27.01.2018Hatay BŞB. 67-56 Çukurova Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

