KBSL · 2. Hafta · 2017-2018 · 15 Ekim 2017 00:00
Hatay BŞB. ilk çeyreği 23-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 23 | 12 | 16 | 16 | 67 |
| Botaş | 14 | 14 | 12 | 12 | 52 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
62.6 sezon ort. 71.4 | Tempo | 62.6 sezon ort. 70.8 |
| Hücum | ||
104.9 sezon ort. 108.6 | 100 hücumda sayı | 84.9 sezon ort. 97.6 |
50.0% sezon ort. 52.1% | eFG% | 38.8% sezon ort. 47.5% |
10.8% sezon ort. 13.6% | Top kaybı oranı | 12.5% sezon ort. 16.6% |
25.6% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 26.2% sezon ort. 28.0% |
18.0% sezon ort. 25.2% | Serbest atış oranı | 20.7% sezon ort. 24.0% |
42.6% sezon ort. 33.7% | Üçlük payı | 39.7% sezon ort. 34.9% |
| Savunma | ||
84.9 sezon ort. 98.1 | 100 savunmada yenen sayı | 104.9 sezon ort. 92.6 |
38.8% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 41.7% |
12.5% sezon ort. 13.9% | Zorlanan top kaybı | 10.8% sezon ort. 13.4% |
26.2% sezon ort. 26.5% | Rakip hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 29.1% |
20.7% sezon ort. 23.1% | Rakip serbest atış oranı | 18.0% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Frida Eldebrink Botaş · 37 dk+6.4 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 34 dk+3.2 PIR
- Nevin Krısten Vatansever Botaş · 24 dk+0.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kıah Irene Stokes Botaş · 38 dk−13.0 PIR
- Elif Emirtekin Botaş · 25 dk−5.8 PIR
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 29 dk−3.9 PIR
- Maryia Papova Botaş · 23 dk−3.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Büşra Akbaş 50 asist barajını geçti
- Kıah Irene Stokes 50 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 63.8 | 62.6 | 104.9 | 50.0% | 10.8% | 25.6% | 18.0% | 84.9 | 38.8% | 12.5% | 73.8% | 20.7% | +20.1 |
| Botaş | 61.3 | 62.6 | 84.9 | 38.8% | 12.5% | 26.2% | 20.7% | 104.9 | 50.0% | 10.8% | 74.4% | 18.0% | -20.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 26/61 (%42.6) | Saha İçi Şut | 20/58 (%34.5) |
| 17/35 (%48.6) | 2 Sayı | 15/35 (%42.9) |
| 9/26 (%34.6) | 3 Sayı | 5/23 (%21.7) |
| 6/11 (%54.5) | Serbest Atış | 7/12 (%58.3) |
| 41 | Ribaund | 40 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 18 | Asist | 12 |
| 8 | Top Çalma | 3 |
| 2 | Blok | 2 |
| 8 | Top Kaybı | 9 |
| 18 | Faul | 15 |
| 88 | Verimlilik (PIR) | 57 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Hatay BŞB. 3, Botaş 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 14.10.2017Hatay BŞB. 67-52 Botaş
- 19.01.2018Botaş 58-67 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

