KBSL · 4. Hafta · 2017-2018 · 29 Ekim 2017 00:00

90 - 82
UZ
Maç normal süreyi 76-76 berabere tamamladı; Hatay BŞB. uzatmada 14-6 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 14 | 19 | 20 | 23 | 14 | 90 |
| Samsun Canik BLD. | 17 | 20 | 20 | 19 | 6 | 82 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.2 sezon ort. 70.8 | Tempo | 77.2 sezon ort. 72.0 |
| Hücum | ||
114.1 sezon ort. 108.3 | 100 hücumda sayı | 108.6 sezon ort. 88.4 |
40.7% sezon ort. 52.6% | eFG% | 53.7% sezon ort. 42.7% |
6.1% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 11.8% sezon ort. 15.9% |
37.0% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 28.2% |
33.3% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 19.4% |
33.3% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 28.4% sezon ort. 27.8% |
| Savunma | ||
108.6 sezon ort. 97.4 | 100 savunmada yenen sayı | 114.1 sezon ort. 100.9 |
53.7% sezon ort. 45.7% | Rakip eFG% | 40.7% sezon ort. 48.1% |
11.8% sezon ort. 13.9% | Zorlanan top kaybı | 6.1% sezon ort. 16.4% |
23.1% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 37.0% sezon ort. 32.3% |
25.4% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 21.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 42 dk+12.1 PIR
- Avery Rochelle Warley Samsun Canik BLD. · 41 dk+9.9 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 43 dk+5.6 PIR
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 35 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Eshaya Marie Murph Samsun Canik BLD. · 39 dk−10.8 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 35 dk−10.2 PIR
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 35 dk−5.5 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 38 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 78.9 | 77.2 | 114.1 | 40.7% | 6.1% | 37.0% | 33.3% | 108.6 | 53.7% | 11.8% | 76.9% | 25.4% | +5.5 |
| Samsun Canik BLD. | 75.5 | 77.2 | 108.6 | 53.7% | 11.8% | 23.1% | 25.4% | 114.1 | 40.7% | 6.1% | 63.0% | 33.3% | -5.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| 29/81 (%35.8) | Saha İçi Şut | 31/67 (%46.3) |
| 21/54 (%38.9) | 2 Sayı | 21/48 (%43.8) |
| 8/27 (%29.6) | 3 Sayı | 10/19 (%52.6) |
| 24/27 (%88.9) | Serbest Atış | 10/17 (%58.8) |
| 50 | Ribaund | 43 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 15 | Asist | 21 |
| 8 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 2 |
| 6 | Top Kaybı | 10 |
| 19 | Faul | 21 |
| 103 | Verimlilik (PIR) | 99 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Hatay BŞB. 6, Samsun Canik BLD. 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.10.2017Hatay BŞB. 90-82 Samsun Canik BLD.
- 02.02.2018Samsun Canik BLD. 62-79 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.