KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2015-2016 · 25 Nisan 2016 00:00

68 - 67

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Hatay BŞB. Mersin BŞB. karşısında 1 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 25 | 19 | 12 | 12 | 68 |
| Mersin BŞB. | 18 | 19 | 13 | 17 | 67 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.8 sezon ort. 72.0 | Tempo | 70.8 sezon ort. 75.1 |
| Hücum | ||
95.0 sezon ort. 103.4 | 100 hücumda sayı | 95.6 sezon ort. 100.7 |
41.9% sezon ort. 49.6% | eFG% | 49.2% sezon ort. 48.4% |
13.9% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 13.3% sezon ort. 16.0% |
33.3% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 14.7% sezon ort. 29.4% |
22.1% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 11.3% sezon ort. 21.7% |
45.6% sezon ort. 40.3% | Üçlük payı | 38.7% sezon ort. 31.0% |
| Savunma | ||
95.6 sezon ort. 97.0 | 100 savunmada yenen sayı | 95.0 sezon ort. 93.8 |
49.2% sezon ort. 45.4% | Rakip eFG% | 41.9% sezon ort. 44.8% |
13.3% sezon ort. 13.5% | Zorlanan top kaybı | 13.9% sezon ort. 16.2% |
14.7% sezon ort. 27.7% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 27.2% |
11.3% sezon ort. 21.1% | Rakip serbest atış oranı | 22.1% sezon ort. 26.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anna Vajda Hatay BŞB. · 38 dk+8.9 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 13 dk+7.6 PIR
- Dürdane Gülşah Gümüşay Mersin BŞB. · 35 dk+5.8 PIR
- Nilay Kartaltepe Mersin BŞB. · 35 dk+0.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Angel Lajuane Mc Coughtry Mersin BŞB. · 37 dk−13.5 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 32 dk−10.8 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 40 dk−8.1 PIR
- Aneika Anna Kay Henry Mersin BŞB. · 40 dk−7.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Nilay Kartaltepe 1.000 sayı barajını geçti
- Angel Lajuane Mc Coughtry 300 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 71.6 | 70.8 | 95.0 | 41.9% | 13.9% | 33.3% | 22.1% | 95.6 | 49.2% | 13.3% | 85.3% | 11.3% | -0.6 |
| Mersin BŞB. | 70.1 | 70.8 | 95.6 | 49.2% | 13.3% | 14.7% | 11.3% | 95.0 | 41.9% | 13.9% | 66.7% | 22.1% | +0.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 24/68 (%35.3) | Saha İçi Şut | 27/62 (%43.5) |
| 15/37 (%40.5) | 2 Sayı | 20/38 (%52.6) |
| 9/31 (%29.0) | 3 Sayı | 7/24 (%29.2) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 6/7 (%85.7) |
| 44 | Ribaund | 35 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 15 | Asist | 17 |
| 5 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 4 |
| 12 | Top Kaybı | 10 |
| 14 | Faul | 19 |
| 72 | Verimlilik (PIR) | 80 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Hatay BŞB. 2, Mersin BŞB. 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-1
- 02.01.2016Mersin BŞB. 72-77 Hatay BŞB.
- 05.04.2016Hatay BŞB. 70-67 Mersin BŞB.
- 22.04.2016Hatay BŞB. 80-85 Mersin BŞB.
- 24.04.2016Hatay BŞB. 68-67 Mersin BŞB.
- 27.04.2016Mersin BŞB. 55-57 Hatay BŞB.
- 29.04.2016Mersin BŞB. 78-85 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.