KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2015-2016 · 23 Nisan 2016 00:00

80 - 85

Mersin BŞB. maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 19 | 13 | 19 | 29 | 80 |
| Mersin BŞB. | 25 | 16 | 16 | 28 | 85 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.5 sezon ort. 71.9 | Tempo | 73.5 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
110.1 sezon ort. 103.0 | 100 hücumda sayı | 114.4 sezon ort. 100.1 |
42.7% sezon ort. 49.6% | eFG% | 56.5% sezon ort. 48.2% |
13.3% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 11.9% sezon ort. 16.1% |
52.1% sezon ort. 30.9% | Hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 29.0% |
29.3% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 17.4% sezon ort. 21.5% |
46.7% sezon ort. 40.3% | Üçlük payı | 42.0% sezon ort. 30.9% |
| Savunma | ||
114.4 sezon ort. 96.4 | 100 savunmada yenen sayı | 110.1 sezon ort. 93.3 |
56.5% sezon ort. 45.1% | Rakip eFG% | 42.7% sezon ort. 44.8% |
11.9% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 13.3% sezon ort. 16.3% |
27.8% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 52.1% sezon ort. 26.5% |
17.4% sezon ort. 20.9% | Rakip serbest atış oranı | 29.3% sezon ort. 25.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Angel Lajuane Mc Coughtry Mersin BŞB. · 31 dk+10.5 PIR
- Tuğba Oral Hatay BŞB. · 22 dk+5.6 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 21 dk+5.0 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 38 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 33 dk−15.4 PIR
- Aneika Anna Kay Henry Mersin BŞB. · 39 dk−10.6 PIR
- Bria Nicole Hartley Mersin BŞB. · 34 dk−4.5 PIR
- Dürdane Gülşah Gümüşay Mersin BŞB. · 16 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Tuğba Oral 100 ribaund barajını geçti
- Nilay Kartaltepe 500 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 72.7 | 73.5 | 110.1 | 42.7% | 13.3% | 52.1% | 29.3% | 114.4 | 56.5% | 11.9% | 72.2% | 17.4% | -4.4 |
| Mersin BŞB. | 74.3 | 73.5 | 114.4 | 56.5% | 11.9% | 27.8% | 17.4% | 110.1 | 42.7% | 13.3% | 47.9% | 29.3% | +4.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 27/75 (%36.0) | Saha İçi Şut | 33/69 (%47.8) |
| 17/40 (%42.5) | 2 Sayı | 21/40 (%52.5) |
| 10/35 (%28.6) | 3 Sayı | 12/29 (%41.4) |
| 16/22 (%72.7) | Serbest Atış | 7/12 (%58.3) |
| 51 | Ribaund | 33 |
| 25 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 14 | Asist | 18 |
| 2 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 10 |
| 17 | Faul | 23 |
| 82 | Verimlilik (PIR) | 93 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-1
- 02.01.2016Mersin BŞB. 72-77 Hatay BŞB.
- 05.04.2016Hatay BŞB. 70-67 Mersin BŞB.
- 22.04.2016Hatay BŞB. 80-85 Mersin BŞB.
- 24.04.2016Hatay BŞB. 68-67 Mersin BŞB.
- 27.04.2016Mersin BŞB. 55-57 Hatay BŞB.
- 29.04.2016Mersin BŞB. 78-85 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.