KBSL · 4. Hafta · 2017-2018 · 29 Ekim 2017 00:00

76 - 63

Mersin BŞB. maçı 13 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mersin BŞB. | 21 | 22 | 16 | 17 | 76 |
| Adana Aski | 17 | 16 | 21 | 9 | 63 |
| Mersin BŞB. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.5 sezon ort. 72.5 | Tempo | 71.5 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
106.4 sezon ort. 101.7 | 100 hücumda sayı | 88.0 sezon ort. 88.1 |
44.1% sezon ort. 46.1% | eFG% | 42.5% sezon ort. 43.5% |
13.1% sezon ort. 14.2% | Top kaybı oranı | 19.4% sezon ort. 16.7% |
42.6% sezon ort. 33.8% | Hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 24.5% |
38.2% sezon ort. 26.1% | Serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 21.9% |
25.0% sezon ort. 36.1% | Üçlük payı | 30.0% sezon ort. 30.5% |
| Savunma | ||
88.0 sezon ort. 98.7 | 100 savunmada yenen sayı | 106.4 sezon ort. 103.6 |
42.5% sezon ort. 45.5% | Rakip eFG% | 44.1% sezon ort. 49.3% |
19.4% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 13.1% sezon ort. 14.2% |
28.9% sezon ort. 31.1% | Rakip hücum ribaundu % | 42.6% sezon ort. 30.6% |
25.0% sezon ort. 25.5% | Rakip serbest atış oranı | 38.2% sezon ort. 19.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gamze Takmaz Adana Aski · 25 dk+10.6 PIR
- Krystal Victoria Thomas Mersin BŞB. · 33 dk+6.8 PIR
- Bria Nicole Hartley Mersin BŞB. · 29 dk+6.7 PIR
- Öykü Taşkın Adana Aski · 16 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Mersin BŞB. · 30 dk−11.3 PIR
- Sasa Cado Mersin BŞB. · 17 dk−4.6 PIR
- Ezgi Manlacı Adana Aski · 8 dk−2.7 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran Adana Aski · 22 dk−1.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mersin BŞB. | 71.4 | 71.5 | 106.4 | 44.1% | 13.1% | 42.6% | 38.2% | 88.0 | 42.5% | 19.4% | 71.1% | 25.0% | +18.4 |
| Adana Aski | 71.6 | 71.5 | 88.0 | 42.5% | 19.4% | 28.9% | 25.0% | 106.4 | 44.1% | 13.1% | 57.4% | 38.2% | -18.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mersin BŞB. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 28/68 (%41.2) | Saha İçi Şut | 22/60 (%36.7) |
| 24/51 (%47.1) | 2 Sayı | 15/42 (%35.7) |
| 4/17 (%23.5) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 16/26 (%61.5) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 47 | Ribaund | 38 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 16 | Asist | 18 |
| 10 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 16 |
| 18 | Faul | 27 |
| 90 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Mersin BŞB. 1, Adana Aski 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.10.2017Mersin BŞB. 76-63 Adana Aski
- 03.02.2018Adana Aski 67-84 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.