WbInsight

KBSL · 22. Hafta · 2017-2018 · 25 Mart 2018 00:00

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

87 - 76

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

Hatay BŞB. 2. çeyreği 24-9 kazanarak farkı açtı. Mersin BŞB. ikinci yarıda 44-39 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Hatay BŞB.2424201987
Mersin BŞB.239232176
Dört Faktör
Hatay BŞB.KategoriMersin BŞB.
Tempo
68.1
sezon ort. 71.2
Tempo
68.1
sezon ort. 72.6
Hücum
127.0
sezon ort. 107.9
100 hücumda sayı
112.2
sezon ort. 101.5
60.6%
sezon ort. 51.8%
eFG%
50.8%
sezon ort. 45.9%
12.6%
sezon ort. 13.6%
Top kaybı oranı
11.3%
sezon ort. 14.3%
35.5%
sezon ort. 28.6%
Hücum ribaundu %
32.4%
sezon ort. 34.2%
12.1%
sezon ort. 25.5%
Serbest atış oranı
20.0%
sezon ort. 26.8%
28.8%
sezon ort. 34.2%
Üçlük payı
33.8%
sezon ort. 35.7%
Savunma
112.2
sezon ort. 97.3
100 savunmada yenen sayı
127.0
sezon ort. 97.3
50.8%
sezon ort. 45.9%
Rakip eFG%
60.6%
sezon ort. 44.8%
11.3%
sezon ort. 13.9%
Zorlanan top kaybı
12.6%
sezon ort. 14.6%
32.4%
sezon ort. 26.3%
Rakip hücum ribaundu %
35.5%
sezon ort. 30.9%
20.0%
sezon ort. 23.1%
Rakip serbest atış oranı
12.1%
sezon ort. 26.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.