KBSL · 21. Hafta · 2017-2018 · 17 Mart 2018 00:00
Hatay BŞB. maçı 10 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 18 | 17 | 15 | 25 | 75 |
| Hatay BŞB. | 21 | 23 | 20 | 21 | 85 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.9 sezon ort. 73.7 | Tempo | 72.9 sezon ort. 71.0 |
| Hücum | ||
103.8 sezon ort. 95.6 | 100 hücumda sayı | 115.7 sezon ort. 108.2 |
48.5% sezon ort. 46.4% | eFG% | 65.2% sezon ort. 51.7% |
10.9% sezon ort. 14.9% | Top kaybı oranı | 18.1% sezon ort. 13.4% |
23.8% sezon ort. 26.4% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 29.1% |
17.6% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 30.4% sezon ort. 24.9% |
36.8% sezon ort. 29.5% | Üçlük payı | 39.3% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
115.7 sezon ort. 103.1 | 100 savunmada yenen sayı | 103.8 sezon ort. 97.6 |
65.2% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 48.5% sezon ort. 45.9% |
18.1% sezon ort. 11.9% | Zorlanan top kaybı | 10.9% sezon ort. 13.9% |
16.7% sezon ort. 30.8% | Rakip hücum ribaundu % | 23.8% sezon ort. 26.6% |
30.4% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 17.6% sezon ort. 23.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 23 dk+12.8 PIR
- Leilani Seamah Mitchell Hatay BŞB. · 23 dk+10.0 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 32 dk+9.0 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Hatay BŞB. · 8 dk+5.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 38 dk−11.1 PIR
- Luca Ivankovic OGM Ormanspor · 20 dk−8.7 PIR
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 23 dk−6.7 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 17 dk−2.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Hülya Çoklar Asarcıklı 250 sayı barajını geçti
- Leilani Seamah Mitchell 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 72.3 | 72.9 | 103.8 | 48.5% | 10.9% | 23.8% | 17.6% | 115.7 | 65.2% | 18.1% | 83.3% | 30.4% | -11.9 |
| Hatay BŞB. | 73.5 | 72.9 | 115.7 | 65.2% | 18.1% | 16.7% | 30.4% | 103.8 | 48.5% | 10.9% | 76.2% | 17.6% | +11.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 28/68 (%41.2) | Saha İçi Şut | 31/56 (%55.4) |
| 18/43 (%41.9) | 2 Sayı | 20/34 (%58.8) |
| 10/25 (%40.0) | 3 Sayı | 11/22 (%50.0) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 30 | Ribaund | 36 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 13 | Asist | 23 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 14 |
| 13 | Faul | 16 |
| 76 | Verimlilik (PIR) | 108 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.12.2017Hatay BŞB. 100-70 OGM Ormanspor
- 16.03.2018OGM Ormanspor 75-85 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

