KBSL · 19. Hafta · 2017-2018 · 4 Mart 2018 00:00
Galatasaray maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 19 | 13 | 14 | 26 | 72 |
| Hatay BŞB. | 12 | 17 | 18 | 20 | 67 |
| Galatasaray | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.8 sezon ort. 73.1 | Tempo | 68.8 sezon ort. 71.1 |
| Hücum | ||
102.8 sezon ort. 102.2 | 100 hücumda sayı | 99.1 sezon ort. 108.8 |
44.7% sezon ort. 46.8% | eFG% | 47.5% sezon ort. 52.2% |
8.7% sezon ort. 13.5% | Top kaybı oranı | 17.6% sezon ort. 13.4% |
27.8% sezon ort. 32.2% | Hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 28.7% |
24.2% sezon ort. 19.6% | Serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 25.0% |
25.8% sezon ort. 26.8% | Üçlük payı | 37.3% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
99.1 sezon ort. 103.9 | 100 savunmada yenen sayı | 102.8 sezon ort. 97.6 |
47.5% sezon ort. 51.7% | Rakip eFG% | 44.7% sezon ort. 46.1% |
17.6% sezon ort. 18.8% | Zorlanan top kaybı | 8.7% sezon ort. 14.0% |
32.4% sezon ort. 31.8% | Rakip hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 26.4% |
25.4% sezon ort. 28.3% | Rakip serbest atış oranı | 24.2% sezon ort. 23.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 35 dk+5.6 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 21 dk+4.7 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 31 dk+4.4 PIR
- Gintare Petronyte Galatasaray · 25 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 27 dk−15.0 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 33 dk−12.2 PIR
- Alexandria Christine Quigley Galatasaray · 31 dk−6.2 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 36 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 70.0 | 68.8 | 102.8 | 44.7% | 8.7% | 27.8% | 24.2% | 99.1 | 47.5% | 17.6% | 67.6% | 25.4% | +3.7 |
| Hatay BŞB. | 67.6 | 68.8 | 99.1 | 47.5% | 17.6% | 32.4% | 25.4% | 102.8 | 44.7% | 8.7% | 72.2% | 24.2% | -3.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 28/66 (%42.4) | Saha İçi Şut | 24/59 (%40.7) |
| 25/49 (%51.0) | 2 Sayı | 16/37 (%43.2) |
| 3/17 (%17.6) | 3 Sayı | 8/22 (%36.4) |
| 13/16 (%81.3) | Serbest Atış | 11/15 (%73.3) |
| 35 | Ribaund | 38 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 20 | Asist | 17 |
| 5 | Top Çalma | 1 |
| 2 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 14 |
| 14 | Faul | 18 |
| 86 | Verimlilik (PIR) | 71 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Galatasaray 4, Hatay BŞB. 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 18.11.2017Hatay BŞB. 84-82 Galatasaray
- 03.03.2018Galatasaray 72-67 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

