KBSL · 13. Hafta · 2017-2018 · 6 Ocak 2018 00:00
OGM Ormanspor maçı 10 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 24 | 24 | 24 | 23 | 95 |
| Galatasaray | 22 | 19 | 28 | 16 | 85 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.0 sezon ort. 73.5 | Tempo | 76.0 sezon ort. 72.8 |
| Hücum | ||
128.2 sezon ort. 94.5 | 100 hücumda sayı | 109.2 sezon ort. 101.9 |
67.5% sezon ort. 45.7% | eFG% | 50.0% sezon ort. 46.5% |
14.6% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 12.0% sezon ort. 13.4% |
27.6% sezon ort. 26.2% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 31.9% |
38.3% sezon ort. 19.8% | Serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 20.0% |
30.0% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 25.0% sezon ort. 26.9% |
| Savunma | ||
109.2 sezon ort. 103.4 | 100 savunmada yenen sayı | 128.2 sezon ort. 102.7 |
50.0% sezon ort. 47.1% | Rakip eFG% | 67.5% sezon ort. 50.8% |
12.0% sezon ort. 12.2% | Zorlanan top kaybı | 14.6% sezon ort. 18.9% |
34.1% sezon ort. 30.3% | Rakip hücum ribaundu % | 27.6% sezon ort. 32.0% |
14.5% sezon ort. 23.3% | Rakip serbest atış oranı | 38.3% sezon ort. 27.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 40 dk+20.7 PIR
- Jasmine Loretta Thomas OGM Ormanspor · 40 dk+16.3 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 37 dk+8.1 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 28 dk+7.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Safiye Simay Köksal OGM Ormanspor · 20 dk−6.9 PIR
- Alexandria Christine Quigley Galatasaray · 29 dk−5.9 PIR
- Gintare Petronyte Galatasaray · 28 dk−5.0 PIR
- Petra Kulichova OGM Ormanspor · 31 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 74.1 | 76.0 | 128.2 | 67.5% | 14.6% | 27.6% | 38.3% | 109.2 | 50.0% | 12.0% | 65.9% | 14.5% | +19.0 |
| Galatasaray | 77.8 | 76.0 | 109.2 | 50.0% | 12.0% | 34.1% | 14.5% | 128.2 | 67.5% | 14.6% | 72.4% | 38.3% | -19.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 36/60 (%60.0) | Saha İçi Şut | 34/76 (%44.7) |
| 27/42 (%64.3) | 2 Sayı | 26/57 (%45.6) |
| 9/18 (%50.0) | 3 Sayı | 8/19 (%42.1) |
| 14/23 (%60.9) | Serbest Atış | 9/11 (%81.8) |
| 35 | Ribaund | 35 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 19 | Asist | 18 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 4 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 11 |
| 17 | Faul | 20 |
| 113 | Verimlilik (PIR) | 89 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 05.01.2018OGM Ormanspor 95-85 Galatasaray
- 13.04.2018Galatasaray 101-69 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

