KBSL · 12. Hafta · 2017-2018 · 30 Aralık 2017 00:00
OGM Ormanspor 4. çeyreği 22-5 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Abdullah Gül Üniversitesi | 15 | 18 | 18 | 5 | 56 |
| OGM Ormanspor | 25 | 15 | 8 | 22 | 70 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.6 sezon ort. 71.6 | Tempo | 75.6 sezon ort. 73.6 |
| Hücum | ||
74.9 sezon ort. 90.0 | 100 hücumda sayı | 91.7 sezon ort. 96.1 |
32.8% sezon ort. 42.7% | eFG% | 45.3% sezon ort. 46.6% |
15.2% sezon ort. 17.3% | Top kaybı oranı | 14.2% sezon ort. 14.7% |
23.9% sezon ort. 29.3% | Hücum ribaundu % | 19.0% sezon ort. 26.6% |
31.3% sezon ort. 26.1% | Serbest atış oranı | 29.7% sezon ort. 20.1% |
17.2% sezon ort. 32.0% | Üçlük payı | 31.3% sezon ort. 29.8% |
| Savunma | ||
91.7 sezon ort. 99.7 | 100 savunmada yenen sayı | 74.9 sezon ort. 104.9 |
45.3% sezon ort. 47.6% | Rakip eFG% | 32.8% sezon ort. 47.9% |
14.2% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 15.2% sezon ort. 12.0% |
19.0% sezon ort. 30.3% | Rakip hücum ribaundu % | 23.9% sezon ort. 30.8% |
29.7% sezon ort. 24.3% | Rakip serbest atış oranı | 31.3% sezon ort. 22.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 29 dk+8.0 PIR
- Jasmine Loretta Thomas OGM Ormanspor · 40 dk+4.8 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 37 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic OGM Ormanspor · 30 dk−12.0 PIR
- Maja Miljkovic Abdullah Gül Üniversitesi · 23 dk−7.8 PIR
- Petra Kulichova OGM Ormanspor · 10 dk−5.6 PIR
- Gizem Sezer Abdullah Gül Üniversitesi · 9 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Nilay Kartaltepe 200. maçına çıktı
- Maja Miljkovic 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Abdullah Gül Üniversitesi | 74.8 | 75.6 | 74.9 | 32.8% | 15.2% | 23.9% | 31.3% | 91.7 | 45.3% | 14.2% | 81.0% | 29.7% | -16.8 |
| OGM Ormanspor | 76.4 | 75.6 | 91.7 | 45.3% | 14.2% | 19.0% | 29.7% | 74.9 | 32.8% | 15.2% | 76.1% | 31.3% | +16.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 20/64 (%31.3) | Saha İçi Şut | 26/64 (%40.6) |
| 18/53 (%34.0) | 2 Sayı | 20/44 (%45.5) |
| 2/11 (%18.2) | 3 Sayı | 6/20 (%30.0) |
| 14/20 (%70.0) | Serbest Atış | 12/19 (%63.2) |
| 45 | Ribaund | 43 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 14 | Asist | 15 |
| 7 | Top Çalma | 3 |
| 2 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 12 |
| 13 | Faul | 20 |
| 61 | Verimlilik (PIR) | 76 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.12.2017Abdullah Gül Üniversitesi 56-70 OGM Ormanspor
- 06.04.2018OGM Ormanspor 69-67 Abdullah Gül Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

