KBSL · 11. Hafta · 2017-2018 · 24 Aralık 2017 00:00
Fenerbahçe maçı 18 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 22 | 19 | 19 | 18 | 78 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 18 | 12 | 14 | 16 | 60 |
| Fenerbahçe | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.6 sezon ort. 70.0 | Tempo | 71.6 sezon ort. 71.8 |
| Hücum | ||
108.6 sezon ort. 106.8 | 100 hücumda sayı | 84.0 sezon ort. 89.5 |
52.3% sezon ort. 50.1% | eFG% | 43.5% sezon ort. 42.2% |
15.5% sezon ort. 14.0% | Top kaybı oranı | 21.3% sezon ort. 17.0% |
33.3% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 28.9% |
16.7% sezon ort. 21.9% | Serbest atış oranı | 16.1% sezon ort. 26.8% |
28.8% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 37.1% sezon ort. 31.1% |
| Savunma | ||
84.0 sezon ort. 93.5 | 100 savunmada yenen sayı | 108.6 sezon ort. 98.9 |
43.5% sezon ort. 45.7% | Rakip eFG% | 52.3% sezon ort. 47.3% |
21.3% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 15.5% sezon ort. 15.2% |
33.3% sezon ort. 24.1% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 29.6% |
16.1% sezon ort. 22.9% | Rakip serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Gülcan Abdullah Gül Üniversitesi · 37 dk+9.5 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe · 12 dk+2.9 PIR
- Pelin Bilgiç Fenerbahçe · 22 dk+2.8 PIR
- Ana Dabovic Fenerbahçe · 22 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marianna Tolo Abdullah Gül Üniversitesi · 38 dk−10.3 PIR
- Danielle Nicole Page Abdullah Gül Üniversitesi · 18 dk−7.0 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 29 dk−6.6 PIR
- Dila Yıldırım Abdullah Gül Üniversitesi · 24 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kia Niema Vaughn 100 sayı barajını geçti
- Dila Yıldırım 500 sayı barajını geçti
- Danielle Nicole Page 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 71.8 | 71.6 | 108.6 | 52.3% | 15.5% | 33.3% | 16.7% | 84.0 | 43.5% | 21.3% | 66.7% | 16.1% | +24.5 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 71.4 | 71.6 | 84.0 | 43.5% | 21.3% | 33.3% | 16.1% | 108.6 | 52.3% | 15.5% | 66.7% | 16.7% | -24.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| 30/66 (%45.5) | Saha İçi Şut | 25/62 (%40.3) |
| 21/47 (%44.7) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 9/19 (%47.4) | 3 Sayı | 4/23 (%17.4) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 6/10 (%60.0) |
| 38 | Ribaund | 37 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 14 | Asist | 16 |
| 9 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 18 |
| 20 | Faul | 17 |
| 89 | Verimlilik (PIR) | 62 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Fenerbahçe 5, Abdullah Gül Üniversitesi 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.12.2017Fenerbahçe 78-60 Abdullah Gül Üniversitesi
- 03.04.2018Abdullah Gül Üniversitesi 57-71 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

