KBSL · 10. Hafta · 2017-2018 · 17 Aralık 2017 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 23-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik BLD. | 24 | 11 | 11 | 15 | 61 |
| Fenerbahçe | 19 | 17 | 23 | 23 | 82 |
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 72.1 | Tempo | 74.3 sezon ort. 69.9 |
| Hücum | ||
82.3 sezon ort. 89.6 | 100 hücumda sayı | 110.1 sezon ort. 106.8 |
43.7% sezon ort. 43.2% | eFG% | 49.3% sezon ort. 50.2% |
16.8% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 15.1% sezon ort. 14.0% |
22.5% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 43.9% sezon ort. 31.2% |
22.2% sezon ort. 19.6% | Serbest atış oranı | 23.9% sezon ort. 21.7% |
36.5% sezon ort. 27.5% | Üçlük payı | 28.2% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
110.1 sezon ort. 101.1 | 100 savunmada yenen sayı | 82.3 sezon ort. 93.6 |
49.3% sezon ort. 47.6% | Rakip eFG% | 43.7% sezon ort. 45.7% |
15.1% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 16.8% sezon ort. 15.5% |
43.9% sezon ort. 32.0% | Rakip hücum ribaundu % | 22.5% sezon ort. 24.4% |
23.9% sezon ort. 22.3% | Rakip serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe · 22 dk+15.7 PIR
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 31 dk+9.9 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 28 dk+7.7 PIR
- Kelsey Christine Plum Fenerbahçe · 23 dk+4.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Eshaya Marie Murph Samsun Canik BLD. · 29 dk−13.4 PIR
- Ana Dabovic Fenerbahçe · 21 dk−8.4 PIR
- Avery Rochelle Warley Samsun Canik BLD. · 34 dk−7.8 PIR
- Saynur Tozlu Samsun Canik BLD. · 17 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kelsey Christine Plum 100 sayı barajını geçti
- Anastasiya Verameyenka 750 ribaund barajını geçti
- Birsel Vardarlı Demirmen 200 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik BLD. | 74.2 | 74.3 | 82.3 | 43.7% | 16.8% | 22.5% | 22.2% | 110.1 | 49.3% | 15.1% | 56.1% | 23.9% | -27.8 |
| Fenerbahçe | 74.5 | 74.3 | 110.1 | 49.3% | 15.1% | 43.9% | 23.9% | 82.3 | 43.7% | 16.8% | 77.5% | 22.2% | +27.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 24/63 (%38.1) | Saha İçi Şut | 32/71 (%45.1) |
| 17/40 (%42.5) | 2 Sayı | 26/51 (%51.0) |
| 7/23 (%30.4) | 3 Sayı | 6/20 (%30.0) |
| 6/14 (%42.9) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 32 | Ribaund | 49 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 14 | Asist | 20 |
| 9 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 14 |
| 18 | Faul | 15 |
| 58 | Verimlilik (PIR) | 105 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Samsun Canik BLD. 1, Fenerbahçe 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.12.2017Samsun Canik BLD. 61-82 Fenerbahçe
- 31.03.2018Fenerbahçe 76-51 Samsun Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

