KBSL · 9. Hafta · 2017-2018 · 9 Aralık 2017 00:00
Samsun Canik BLD. maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 19 | 23 | 11 | 25 | 78 |
| Samsun Canik BLD. | 23 | 22 | 20 | 21 | 86 |
| Galatasaray | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.2 sezon ort. 73.0 | Tempo | 71.2 sezon ort. 72.3 |
| Hücum | ||
111.5 sezon ort. 101.8 | 100 hücumda sayı | 118.9 sezon ort. 88.0 |
54.5% sezon ort. 46.4% | eFG% | 55.6% sezon ort. 42.7% |
18.4% sezon ort. 13.1% | Top kaybı oranı | 19.2% sezon ort. 15.6% |
44.7% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 45.7% sezon ort. 27.4% |
13.4% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 30.2% sezon ort. 19.2% |
31.3% sezon ort. 26.6% | Üçlük payı | 25.4% sezon ort. 27.9% |
| Savunma | ||
118.9 sezon ort. 103.1 | 100 savunmada yenen sayı | 111.5 sezon ort. 101.1 |
55.6% sezon ort. 51.3% | Rakip eFG% | 54.5% sezon ort. 47.4% |
19.2% sezon ort. 18.7% | Zorlanan top kaybı | 18.4% sezon ort. 15.8% |
45.7% sezon ort. 31.3% | Rakip hücum ribaundu % | 44.7% sezon ort. 32.0% |
30.2% sezon ort. 28.1% | Rakip serbest atış oranı | 13.4% sezon ort. 22.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 35 dk+29.0 PIR
- Eshaya Marie Murph Samsun Canik BLD. · 33 dk+8.9 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 30 dk+8.1 PIR
- Gizem Başaran Turan Galatasaray · 17 dk+7.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gintare Petronyte Galatasaray · 23 dk−14.1 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Galatasaray · 21 dk−4.9 PIR
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 36 dk−3.8 PIR
- Aija Jurjane Samsun Canik BLD. · 19 dk−2.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 70.0 | 71.2 | 111.5 | 54.5% | 18.4% | 44.7% | 13.4% | 118.9 | 55.6% | 19.2% | 54.3% | 30.2% | -7.4 |
| Samsun Canik BLD. | 72.4 | 71.2 | 118.9 | 55.6% | 19.2% | 45.7% | 30.2% | 111.5 | 54.5% | 18.4% | 55.3% | 13.4% | +7.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| 30/67 (%44.8) | Saha İçi Şut | 31/63 (%49.2) |
| 17/46 (%37.0) | 2 Sayı | 23/47 (%48.9) |
| 13/21 (%61.9) | 3 Sayı | 8/16 (%50.0) |
| 5/9 (%55.6) | Serbest Atış | 16/19 (%84.2) |
| 36 | Ribaund | 37 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 20 | Asist | 24 |
| 9 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 6 |
| 16 | Top Kaybı | 17 |
| 24 | Faul | 13 |
| 88 | Verimlilik (PIR) | 109 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Galatasaray 4, Samsun Canik BLD. 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 08.12.2017Galatasaray 78-86 Samsun Canik BLD.
- 23.03.2018Samsun Canik BLD. 55-86 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

