WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2017-2018 · 25 Kasım 2017 00:00

Galatasaray maçı 7 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray1220152370
Botaş1318171563
Dört Faktör
GalatasarayKategoriBotaş
Tempo
76.4
sezon ort. 72.8
Tempo
76.4
sezon ort. 70.2
Hücum
92.1
sezon ort. 102.6
100 hücumda sayı
82.0
sezon ort. 97.8
37.3%
sezon ort. 47.1%
eFG%
43.4%
sezon ort. 47.3%
9.9%
sezon ort. 13.5%
Top kaybı oranı
24.2%
sezon ort. 16.1%
31.3%
sezon ort. 32.1%
Hücum ribaundu %
27.8%
sezon ort. 28.0%
21.3%
sezon ort. 19.7%
Serbest atış oranı
18.0%
sezon ort. 24.1%
33.3%
sezon ort. 26.5%
Üçlük payı
29.5%
sezon ort. 35.3%
Savunma
82.0
sezon ort. 104.7
100 savunmada yenen sayı
92.1
sezon ort. 93.1
43.4%
sezon ort. 51.8%
Rakip eFG%
37.3%
sezon ort. 42.2%
24.2%
sezon ort. 18.5%
Zorlanan top kaybı
9.9%
sezon ort. 13.5%
27.8%
sezon ort. 32.1%
Rakip hücum ribaundu %
31.3%
sezon ort. 28.9%
18.0%
sezon ort. 28.6%
Rakip serbest atış oranı
21.3%
sezon ort. 23.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.