WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2017-2018 · 25 Kasım 2017 00:00

Adana Aski logosu
Adana Aski

75 - 84

Samsun Canik BLD. logosu
Samsun Canik BLD.

Samsun Canik BLD. 2. çeyreği 29-14 kazanarak farkı açtı. Adana Aski ikinci yarıda 35-29 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Adana Aski2614211475
Samsun Canik BLD.2629111884
Dört Faktör
Adana AskiKategoriSamsun Canik BLD.
Tempo
79.3
sezon ort. 72.4
Tempo
79.3
sezon ort. 71.9
Hücum
95.6
sezon ort. 87.7
100 hücumda sayı
104.9
sezon ort. 88.5
45.5%
sezon ort. 43.3%
eFG%
50.6%
sezon ort. 42.8%
16.0%
sezon ort. 16.8%
Top kaybı oranı
11.8%
sezon ort. 15.9%
23.7%
sezon ort. 24.7%
Hücum ribaundu %
28.9%
sezon ort. 28.0%
25.8%
sezon ort. 21.9%
Serbest atış oranı
8.9%
sezon ort. 20.3%
21.2%
sezon ort. 30.9%
Üçlük payı
30.4%
sezon ort. 27.7%
Savunma
104.9
sezon ort. 103.7
100 savunmada yenen sayı
95.6
sezon ort. 101.8
50.6%
sezon ort. 48.9%
Rakip eFG%
45.5%
sezon ort. 47.8%
11.8%
sezon ort. 14.3%
Zorlanan top kaybı
16.0%
sezon ort. 15.9%
28.9%
sezon ort. 31.3%
Rakip hücum ribaundu %
23.7%
sezon ort. 33.0%
8.9%
sezon ort. 21.1%
Rakip serbest atış oranı
25.8%
sezon ort. 22.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.