KBSL · 6. Hafta · 2017-2018 · 18 Kasım 2017 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Çukurova Basketbol Samsun Canik BLD. karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çukurova Basketbol | 13 | 9 | 21 | 20 | 63 |
| Samsun Canik BLD. | 13 | 15 | 13 | 20 | 61 |
| Çukurova Basketbol | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.7 sezon ort. 72.5 | Tempo | 69.7 sezon ort. 72.3 |
| Hücum | ||
88.5 sezon ort. 99.4 | 100 hücumda sayı | 89.3 sezon ort. 89.3 |
40.3% sezon ort. 46.5% | eFG% | 41.8% sezon ort. 43.3% |
13.1% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 18.5% sezon ort. 15.6% |
31.0% sezon ort. 32.4% | Hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 27.8% |
20.9% sezon ort. 24.4% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 19.7% |
40.3% sezon ort. 33.2% | Üçlük payı | 32.8% sezon ort. 27.6% |
| Savunma | ||
89.3 sezon ort. 98.5 | 100 savunmada yenen sayı | 88.5 sezon ort. 102.0 |
41.8% sezon ort. 47.4% | Rakip eFG% | 40.3% sezon ort. 48.0% |
18.5% sezon ort. 17.2% | Zorlanan top kaybı | 13.1% sezon ort. 16.1% |
32.5% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 32.6% |
19.7% sezon ort. 27.3% | Rakip serbest atış oranı | 20.9% sezon ort. 22.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik BLD. · 14 dk+7.1 PIR
- Erlana Lanay Larkins Çukurova Basketbol · 36 dk+5.4 PIR
- Emel Ecem Güler Çukurova Basketbol · 23 dk+3.7 PIR
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 28 dk+0.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 30 dk−9.0 PIR
- Diamond De Shields Çukurova Basketbol · 34 dk−7.2 PIR
- Eshaya Marie Murph Samsun Canik BLD. · 27 dk−4.7 PIR
- Avery Rochelle Warley Samsun Canik BLD. · 30 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Diamond De Shields 100 sayı barajını geçti
- Eshaya Marie Murph 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çukurova Basketbol | 71.2 | 69.7 | 88.5 | 40.3% | 13.1% | 31.0% | 20.9% | 89.3 | 41.8% | 18.5% | 67.5% | 19.7% | -0.8 |
| Samsun Canik BLD. | 68.3 | 69.7 | 89.3 | 41.8% | 18.5% | 32.5% | 19.7% | 88.5 | 40.3% | 13.1% | 69.0% | 20.9% | +0.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çukurova Basketbol | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| 24/67 (%35.8) | Saha İçi Şut | 22/61 (%36.1) |
| 18/40 (%45.0) | 2 Sayı | 15/41 (%36.6) |
| 6/27 (%22.2) | 3 Sayı | 7/20 (%35.0) |
| 9/14 (%64.3) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 40 | Ribaund | 42 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 19 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 16 |
| 72 | Verimlilik (PIR) | 71 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Çukurova Basketbol 2, Samsun Canik BLD. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 17.11.2017Çukurova Basketbol 63-61 Samsun Canik BLD.
- 03.03.2018Samsun Canik BLD. 60-68 Çukurova Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

