KBSL · 11. Hafta · 2017-2018 · 23 Aralık 2017 00:00
Samsun Canik BLD. 4. çeyreği 17-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 9 | 18 | 20 | 6 | 53 |
| Samsun Canik BLD. | 16 | 12 | 17 | 17 | 62 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.6 sezon ort. 73.8 | Tempo | 70.6 sezon ort. 72.3 |
| Hücum | ||
74.0 sezon ort. 96.9 | 100 hücumda sayı | 89.2 sezon ort. 89.3 |
40.0% sezon ort. 46.8% | eFG% | 42.8% sezon ort. 43.2% |
21.3% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 13.2% sezon ort. 15.8% |
20.0% sezon ort. 26.5% | Hücum ribaundu % | 32.6% sezon ort. 27.8% |
10.0% sezon ort. 20.9% | Serbest atış oranı | 11.6% sezon ort. 20.1% |
30.0% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 15.9% sezon ort. 28.4% |
| Savunma | ||
89.2 sezon ort. 104.2 | 100 savunmada yenen sayı | 74.0 sezon ort. 102.7 |
42.8% sezon ort. 47.5% | Rakip eFG% | 40.0% sezon ort. 48.0% |
13.2% sezon ort. 12.1% | Zorlanan top kaybı | 21.3% sezon ort. 15.7% |
32.6% sezon ort. 30.4% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 33.1% |
11.6% sezon ort. 23.4% | Rakip serbest atış oranı | 10.0% sezon ort. 22.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Eshaya Marie Murph Samsun Canik BLD. · 32 dk+11.5 PIR
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 31 dk+11.0 PIR
- Luca Ivankovic OGM Ormanspor · 25 dk+5.2 PIR
- Saynur Tozlu Samsun Canik BLD. · 36 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley Samsun Canik BLD. · 34 dk−13.0 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 39 dk−11.1 PIR
- Safiye Simay Köksal OGM Ormanspor · 20 dk−6.8 PIR
- Petra Kulichova OGM Ormanspor · 15 dk−5.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 71.6 | 70.6 | 74.0 | 40.0% | 21.3% | 20.0% | 10.0% | 89.2 | 42.8% | 13.2% | 67.4% | 11.6% | -15.2 |
| Samsun Canik BLD. | 69.5 | 70.6 | 89.2 | 42.8% | 13.2% | 32.6% | 11.6% | 74.0 | 40.0% | 21.3% | 80.0% | 10.0% | +15.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| 21/60 (%35.0) | Saha İçi Şut | 29/69 (%42.0) |
| 15/42 (%35.7) | 2 Sayı | 28/58 (%48.3) |
| 6/18 (%33.3) | 3 Sayı | 1/11 (%9.1) |
| 5/6 (%83.3) | Serbest Atış | 3/8 (%37.5) |
| 37 | Ribaund | 46 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 13 | Asist | 17 |
| 3 | Top Çalma | 13 |
| 2 | Blok | 5 |
| 17 | Top Kaybı | 11 |
| 14 | Faul | 14 |
| 51 | Verimlilik (PIR) | 87 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 22.12.2017OGM Ormanspor 53-62 Samsun Canik BLD.
- 03.04.2018Samsun Canik BLD. 66-77 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

