KBSL · 18. Hafta · 2017-2018 · 17 Şubat 2018 00:00
Yakın Doğu Üni. 2. çeyreği 21-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üni. | 16 | 21 | 21 | 12 | 70 |
| Galatasaray | 20 | 8 | 13 | 13 | 54 |
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.0 sezon ort. 72.4 | Tempo | 73.0 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
96.0 sezon ort. 107.9 | 100 hücumda sayı | 73.9 sezon ort. 103.4 |
50.9% sezon ort. 51.2% | eFG% | 35.0% sezon ort. 47.2% |
18.5% sezon ort. 13.5% | Top kaybı oranı | 17.0% sezon ort. 13.2% |
26.7% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 32.6% sezon ort. 32.0% |
31.0% sezon ort. 23.1% | Serbest atış oranı | 10.0% sezon ort. 20.2% |
20.7% sezon ort. 23.1% | Üçlük payı | 17.1% sezon ort. 27.2% |
| Savunma | ||
73.9 sezon ort. 89.7 | 100 savunmada yenen sayı | 96.0 sezon ort. 104.1 |
35.0% sezon ort. 44.0% | Rakip eFG% | 50.9% sezon ort. 51.5% |
17.0% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 18.7% |
32.6% sezon ort. 23.6% | Rakip hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 32.1% |
10.0% sezon ort. 16.1% | Rakip serbest atış oranı | 31.0% sezon ort. 28.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth Yakın Doğu Üni. · 21 dk+3.9 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot Yakın Doğu Üni. · 32 dk+3.5 PIR
- Gintare Petronyte Galatasaray · 22 dk+0.3 PIR
- Sandrine Beatrice Gruda Yakın Doğu Üni. · 22 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Galatasaray · 32 dk−14.3 PIR
- Kayla McBride Yakın Doğu Üni. · 29 dk−8.0 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 30 dk−7.8 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Yakın Doğu Üni. · 22 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üni. | 72.9 | 73.0 | 96.0 | 50.9% | 18.5% | 26.7% | 31.0% | 73.9 | 35.0% | 17.0% | 67.4% | 10.0% | +22.1 |
| Galatasaray | 73.1 | 73.0 | 73.9 | 35.0% | 17.0% | 32.6% | 10.0% | 96.0 | 50.9% | 18.5% | 73.3% | 31.0% | -22.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 28/58 (%48.3) | Saha İçi Şut | 24/70 (%34.3) |
| 25/46 (%54.3) | 2 Sayı | 23/58 (%39.7) |
| 3/12 (%25.0) | 3 Sayı | 1/12 (%8.3) |
| 11/18 (%61.1) | Serbest Atış | 5/7 (%71.4) |
| 39 | Ribaund | 37 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 19 | Asist | 16 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 4 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 15 |
| 11 | Faul | 14 |
| 88 | Verimlilik (PIR) | 54 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Yakın Doğu Üni. 3, Galatasaray 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 03.11.2017Galatasaray 71-77 Yakın Doğu Üni.
- 16.02.2018Yakın Doğu Üni. 70-54 Galatasaray
- 24.04.2018Yakın Doğu Üni. 90-53 Galatasaray
- 27.04.2018Galatasaray 81-87 Yakın Doğu Üni.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

