KBSL · 16. Hafta · 2017-2018 · 27 Ocak 2018 00:00

90 - 40

Yakın Doğu Üni. 2. çeyreği 27-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Yakın Doğu Üni. | 27 | 27 | 17 | 19 | 90 |
| Samsun Canik BLD. | 11 | 8 | 11 | 10 | 40 |
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.5 sezon ort. 72.4 | Tempo | 73.5 sezon ort. 72.2 |
| Hücum | ||
119.9 sezon ort. 107.1 | 100 hücumda sayı | 55.6 sezon ort. 90.7 |
59.9% sezon ort. 50.9% | eFG% | 23.9% sezon ort. 44.1% |
14.9% sezon ort. 13.6% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 15.8% |
37.5% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 22.8% sezon ort. 28.3% |
9.9% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 13.0% sezon ort. 20.0% |
26.8% sezon ort. 22.9% | Üçlük payı | 34.8% sezon ort. 27.5% |
| Savunma | ||
55.6 sezon ort. 90.2 | 100 savunmada yenen sayı | 119.9 sezon ort. 100.7 |
23.9% sezon ort. 44.4% | Rakip eFG% | 59.9% sezon ort. 47.1% |
14.1% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 14.9% sezon ort. 16.0% |
22.8% sezon ort. 24.0% | Rakip hücum ribaundu % | 37.5% sezon ort. 32.4% |
13.0% sezon ort. 16.0% | Rakip serbest atış oranı | 9.9% sezon ort. 23.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sandrine Beatrice Gruda Yakın Doğu Üni. · 19 dk+18.0 PIR
- Olcay Çakır Turgut Yakın Doğu Üni. · 24 dk+14.6 PIR
- Kayla McBride Yakın Doğu Üni. · 26 dk+8.1 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Yakın Doğu Üni. · 19 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 28 dk−15.5 PIR
- Ceren Gökdemir Samsun Canik BLD. · 34 dk−8.3 PIR
- Gökçe Doğan Yakın Doğu Üni. · 22 dk−7.7 PIR
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 33 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Yakın Doğu Üni. | 75.1 | 73.5 | 119.9 | 59.9% | 14.9% | 37.5% | 9.9% | 55.6 | 23.9% | 14.1% | 77.2% | 13.0% | +64.3 |
| Samsun Canik BLD. | 72.0 | 73.5 | 55.6 | 23.9% | 14.1% | 22.8% | 13.0% | 119.9 | 59.9% | 14.9% | 62.5% | 9.9% | -64.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Yakın Doğu Üni. | Kategori | Samsun Canik BLD. |
|---|---|---|
| 40/71 (%56.3) | Saha İçi Şut | 14/69 (%20.3) |
| 35/52 (%67.3) | 2 Sayı | 9/45 (%20.0) |
| 5/19 (%26.3) | 3 Sayı | 5/24 (%20.8) |
| 5/7 (%71.4) | Serbest Atış | 7/9 (%77.8) |
| 56 | Ribaund | 33 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 44 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 32 | Asist | 5 |
| 6 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 12 |
| 16 | Faul | 10 |
| 141 | Verimlilik (PIR) | 16 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Yakın Doğu Üni. 4, Samsun Canik BLD. 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 21.10.2017Samsun Canik BLD. 47-65 Yakın Doğu Üni.
- 26.01.2018Yakın Doğu Üni. 90-40 Samsun Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.