KBSL · 15. Hafta · 2017-2018 · 21 Ocak 2018 00:00
Beşiktaş maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik BLD. | 19 | 16 | 10 | 21 | 66 |
| Beşiktaş | 22 | 17 | 14 | 17 | 70 |
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.0 sezon ort. 72.4 | Tempo | 68.0 sezon ort. 70.2 |
| Hücum | ||
95.7 sezon ort. 89.0 | 100 hücumda sayı | 104.5 sezon ort. 99.2 |
50.8% sezon ort. 42.9% | eFG% | 56.1% sezon ort. 46.3% |
17.1% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 14.5% |
21.2% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 12.9% sezon ort. 25.6% |
15.3% sezon ort. 19.9% | Serbest atış oranı | 15.8% sezon ort. 26.6% |
42.4% sezon ort. 27.2% | Üçlük payı | 29.8% sezon ort. 30.6% |
| Savunma | ||
104.5 sezon ort. 101.4 | 100 savunmada yenen sayı | 95.7 sezon ort. 100.5 |
56.1% sezon ort. 47.4% | Rakip eFG% | 50.8% sezon ort. 47.8% |
14.1% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 15.1% |
12.9% sezon ort. 33.3% | Rakip hücum ribaundu % | 21.2% sezon ort. 30.2% |
15.8% sezon ort. 22.6% | Rakip serbest atış oranı | 15.3% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Iva Radosavljevic Beşiktaş · 28 dk+6.7 PIR
- Avery Rochelle Warley Samsun Canik BLD. · 30 dk+5.7 PIR
- Ceren Gökdemir Samsun Canik BLD. · 15 dk+4.7 PIR
- Eshaya Marie Murph Samsun Canik BLD. · 35 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 33 dk−8.0 PIR
- Erica K Wheeler Beşiktaş · 36 dk−4.0 PIR
- La Tanya Chantella White Samsun Canik BLD. · 35 dk−3.4 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 27 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Erica K Wheeler 250 sayı barajını geçti
- Avery Rochelle Warley 1.000 ribaund barajını geçti
- Eshaya Marie Murph 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik BLD. | 69.0 | 68.0 | 95.7 | 50.8% | 17.1% | 21.2% | 15.3% | 104.5 | 56.1% | 14.1% | 87.1% | 15.8% | -8.8 |
| Beşiktaş | 67.0 | 68.0 | 104.5 | 56.1% | 14.1% | 12.9% | 15.8% | 95.7 | 50.8% | 17.1% | 78.8% | 15.3% | +8.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 27/59 (%45.8) | Saha İçi Şut | 28/57 (%49.1) |
| 21/34 (%61.8) | 2 Sayı | 20/40 (%50.0) |
| 6/25 (%24.0) | 3 Sayı | 8/17 (%47.1) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 6/9 (%66.7) |
| 34 | Ribaund | 30 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 20 | Asist | 18 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 10 |
| 17 | Faul | 13 |
| 79 | Verimlilik (PIR) | 82 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Samsun Canik BLD. 3, Beşiktaş 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 14.10.2017Beşiktaş 65-86 Samsun Canik BLD.
- 20.01.2018Samsun Canik BLD. 66-70 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

