KBSL · 10. Hafta · 2017-2018 · 16 Aralık 2017 00:00
Beşiktaş 4. çeyreği 23-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 25 | 29 | 21 | 23 | 98 |
| Adana Aski | 16 | 19 | 15 | 9 | 59 |
| Beşiktaş | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.1 sezon ort. 70.0 | Tempo | 74.1 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
131.2 sezon ort. 98.0 | 100 hücumda sayı | 80.3 sezon ort. 88.4 |
63.0% sezon ort. 45.9% | eFG% | 41.4% sezon ort. 43.5% |
9.7% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 21.6% sezon ort. 16.6% |
25.0% sezon ort. 25.2% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 24.7% |
18.8% sezon ort. 26.5% | Serbest atış oranı | 29.3% sezon ort. 21.7% |
39.1% sezon ort. 30.2% | Üçlük payı | 36.2% sezon ort. 30.3% |
| Savunma | ||
80.3 sezon ort. 101.1 | 100 savunmada yenen sayı | 131.2 sezon ort. 102.4 |
41.4% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 63.0% sezon ort. 48.4% |
21.6% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 9.7% sezon ort. 14.4% |
25.0% sezon ort. 30.1% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 31.5% |
29.3% sezon ort. 24.3% | Rakip serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 20.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Iva Radosavljevic Beşiktaş · 24 dk+13.5 PIR
- Erica K Wheeler Beşiktaş · 29 dk+12.7 PIR
- Shavonte Sade Zellous Beşiktaş · 20 dk+9.2 PIR
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 18 dk+8.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Şaziye İvegin Üner Adana Aski · 20 dk−9.7 PIR
- Donette Je Michelle Snow Adana Aski · 33 dk−3.9 PIR
- Lucie Melek Bouthors Adana Aski · 11 dk−3.6 PIR
- Gamze Takmaz Adana Aski · 38 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 74.7 | 74.1 | 131.2 | 63.0% | 9.7% | 25.0% | 18.8% | 80.3 | 41.4% | 21.6% | 75.0% | 29.3% | +50.9 |
| Adana Aski | 73.5 | 74.1 | 80.3 | 41.4% | 21.6% | 25.0% | 29.3% | 131.2 | 63.0% | 9.7% | 75.0% | 18.8% | -50.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 36/69 (%52.2) | Saha İçi Şut | 21/58 (%36.2) |
| 21/42 (%50.0) | 2 Sayı | 15/37 (%40.5) |
| 15/27 (%55.6) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 11/17 (%64.7) |
| 38 | Ribaund | 34 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 25 | Asist | 12 |
| 8 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 2 |
| 8 | Top Kaybı | 18 |
| 20 | Faul | 16 |
| 126 | Verimlilik (PIR) | 49 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Beşiktaş 1, Adana Aski 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 15.12.2017Beşiktaş 98-59 Adana Aski
- 30.03.2018Adana Aski 72-79 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

