KBSL · 8. Hafta · 2017-2018 · 3 Aralık 2017 00:00

83 - 94

Adana Aski ilk çeyreği 24-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 15 | 25 | 25 | 18 | 83 |
| Adana Aski | 24 | 22 | 32 | 16 | 94 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.9 sezon ort. 71.0 | Tempo | 80.9 sezon ort. 72.3 |
| Hücum | ||
101.8 sezon ort. 93.4 | 100 hücumda sayı | 117.2 sezon ort. 86.6 |
46.4% sezon ort. 44.6% | eFG% | 50.7% sezon ort. 43.1% |
13.9% sezon ort. 17.1% | Top kaybı oranı | 9.6% sezon ort. 17.2% |
28.6% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 24.2% |
34.3% sezon ort. 23.0% | Serbest atış oranı | 41.7% sezon ort. 21.0% |
31.4% sezon ort. 28.9% | Üçlük payı | 29.2% sezon ort. 30.6% |
| Savunma | ||
117.2 sezon ort. 113.0 | 100 savunmada yenen sayı | 101.8 sezon ort. 103.8 |
50.7% sezon ort. 52.4% | Rakip eFG% | 46.4% sezon ort. 49.1% |
9.6% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 13.9% sezon ort. 14.2% |
34.1% sezon ort. 36.5% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 31.4% |
41.7% sezon ort. 24.3% | Rakip serbest atış oranı | 34.3% sezon ort. 19.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Claudia Monica Cuic İstanbul Üniversitesi · 40 dk+18.7 PIR
- Odyssey Celeste Sims Adana Aski · 30 dk+18.0 PIR
- Kamile Nacickaite Adana Aski · 26 dk+16.7 PIR
- Julie Vanloo İstanbul Üniversitesi · 38 dk+13.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- İlayda Güner İstanbul Üniversitesi · 30 dk−10.4 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 22 dk−8.9 PIR
- Hande Güven İstanbul Üniversitesi · 19 dk−1.9 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran Adana Aski · 10 dk−0.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 81.6 | 80.9 | 101.8 | 46.4% | 13.9% | 28.6% | 34.3% | 117.2 | 50.7% | 9.6% | 65.9% | 41.7% | -15.4 |
| Adana Aski | 80.2 | 80.9 | 117.2 | 50.7% | 9.6% | 34.1% | 41.7% | 101.8 | 46.4% | 13.9% | 71.4% | 34.3% | +15.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 29/70 (%41.4) | Saha İçi Şut | 34/72 (%47.2) |
| 22/48 (%45.8) | 2 Sayı | 29/51 (%56.9) |
| 7/22 (%31.8) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 18/24 (%75.0) | Serbest Atış | 21/30 (%70.0) |
| 39 | Ribaund | 44 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 14 | Asist | 24 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 9 |
| 24 | Faul | 22 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 116 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 3, Adana Aski 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 02.12.2017İstanbul Üniversitesi 83-94 Adana Aski
- 16.03.2018Adana Aski 62-71 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.